5 buildů, které zvládnou okopat vaši zahrádku

Bezesné noci už se blíží ke konci, včera vyšly patch notes a éterem se začínají šířit buildy zkušených i nezkušených hráčů. A jsou jich hromady!

“Jak si mám ale vybrat, když jich je tolik a já bych chtěl zkusit všechny?”

Rozhodování je těžké a sami v redakci vybíráme do posledních možných chvil. Na Harvest jsme ale připraveni, a tak Vám přinášíme 5 buildů, které stojí zato hrát jako první. Tyto buildy jsou postavené tak, aby se lehce dostaly skrz akty a zvládaly čistit mapy tak, že si i s velmi levným vybavením užijete hru.

Enki’s Arc Witch

Každý aspoň trochu zběhlý hráč PoE zná Enkiho Arc Witch build. Ne nadarmo se říká, že to je jeden z nejlepších buildů pro začátečníky. Enkiho guide je tak neuvěřitelně jednoduše a podrobně popsaná, že i naprostý začátečník dostane tento build do endgamu.

Enki svůj build pro 3.11. předělává, a tak se bude trochu lišit od své původní verze. Nově tak uvidíme v akci Archmage a Arcane Cloak společně s jedním z nejhezčích skillů – Arcem.

ShamefulPenguin’s Volatile Dead Spellslinger Necromancer

Baví Vás mačkat jeden skill, který zmrazí vaši grafickou kartu a automaticky Vám shodí Windows? Tedy chtěli jsme říct: porazí vše, co vám přijde do cesty?

Pak je tu pro Vás Volatile Dead Spellslinger. Extrémně nenáročný build, který vás v rychlosti dostane do červených map. A to bez větších problémů! Teda až na to, že vám občas trochu zalaguje hru.

Build jako takový je poměrně dost tanky a se zvětšujícím se jměním se bude zvětšovat i jeho poškození.

Darkxellmc EDTrickster

Chcete se cítit jak tank, kterého skoro nic neporazí? Mít nechutně velkou regeneraci životů, a dokonce si užívat HC? ED Trickster je pak ideální volbou!

Hlavní výhodou tohoto buildu je to, že krájí mapy jako máslo – a to s gearem, za který bychom si ani to máslo nekoupili. Co trochu postrádá, je pak single target damage, bosse prostě neoneshotnete.

Brunowa’s King of All Summoners

Co by to bylo za žebříček bez buildu, u kterého si můžeme jít v klidu udělat kafe a stejně všechno porazit. Ano, bavíme se o brand… eh, summonerech.

 

Minioni dostali v 3.11 lehký nerf, ale to jim stále nebere nic na jejich síle. Minioni byli, jsou a budou jedni z nejméně náročných buildů na hraní, a tak je lze doporučit každému.

Brunowova guida s sebou přináší hned několik druhů, jak tento build hrát a během ligy lze tak střídat různé styly hraní.

Bergerbrush’s Impale Cyclone Champion

Dostane se i na melee buildy, a i když je Cyclone hrozně mainstream build, je stále velmi efektivní a zábavný. Ano, Crit buildy, Imaple buildy a dual wield buildy dostaly v 3.11 nerf, ale tento build stále přežil.

Build jako takový je vhodný i pro SSF, což už samo o sobě vyjadřuje fakt, že i s průměrným gearem zvládne nadprůměrné věci. Navíc jeho defenzivní arsenál se skoro dokáže vyrovnat EDTricksterovi díky silnému life leech.

Bergerbrush má navíc svoji guidu krásně rozepsanou jak pro začátečníky, tak pro velmi zkušené hráče. Každý si tak může najít svoji část a naučit se něco nového.


Máme to za sebou. Doufáme, že jsme vám alespoň trochu pomohli s výběrem.

Protože já stále nevím, co budu hrát a zkusil bych nejradši všech pět o kterých jsem právě psal. A pak asi 3654 dalších.

Dejte nám vědět do komentářů, jaký build budete zkoušet a podělte se s ostatními, třeba jim pomůžete najít jejich league starter.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kmínek

VD nekra mám v hledáčku a díky kolegyni Vithralith jsem začal zvažovat návrat k lightning trap saboterovi.