Možná vám neunikla tahle novinka na oficiálním webu Path of Exile. Známý člen komunity Kammell pořádá race (tedy závod) pro dvojice hráčů na současné Hardcore Betrayal lize. Ačkoli to není událost oficiálně pořádaná samotnými vývojáři hry, veřejně jí na své stránce podpořili a podporují hráče v pořádání podobných akcí a utkávání se v této kompetitivní části hry!

V tomto závodě budou dvojice hráčů bojovat o to, kdo první dosáhne level 85, a to s podmínkou, že stačí, aby pouze jeden ze dvojice level 85 získal. Týmy budou utvořeny a známy dopředu a předpokládá se, že každý zúčastněný má již za sebou nějakou historii v racingu. Můžete žádast o účast v tomto vláknu na oficiálním fóru nebo přímou zprávou Kammellovi.

Na vítěze čeká peněžitá odměna, vložená do soutěže samotným Kammellem. Event se bude odehrávat v Betrayal lize a jinak poběží bez speciálních modů. Hrát nebo vyměňovat předměty budou moci účastníci pouze se svým kolegou v týmu, s nikým jiným. Porušení tohoto pravidla povede k okamžité diskvalifikaci.

Událost startuje tuto sobotu ve 20:00. V angličtině bude streamována s komentářem na Twitchi streamery ZiggyD a Octavian. Na seznamu přihlášených týmů už nyní figurují jména nejlepších světových hráčů jako DeadandDoom + RaizQT, Heshla + Ventrua, Guccipradas + Steelmage a mnoho dalších. Věříme, že nás čeká akce a zábava jak pro zúčastněné, tak pro všechny diváky. Těšíme se na vás!

A pokud by měl někdo z českých streamerů zájem event česky komentovat na svém streamu, prosíme, kontaktujte nás (nu_neveruneven, DJKiller666) na discordu a odkaz na stream umístíme na hlavní stránku.

 

Race bude ke sledování na těchto adresách:

ZiggyD: https://www.twitch.tv/ziggydlive
Octavian: https://www.twitch.tv/octavian0

Popř. francouzsky zde: https://www.twitch.tv/yolonou