Cluster Jewely – Defensivní Notable pasivky

Umíráte často? Možná vám pomůžou některé z těchto defensivně zaměřených pasivek z Cluster Jewelů! A pokud ne, prosíme, nesvalujte vinu na nás.

Databáze Cluster pasivek

Update 3.10 nám společně s ligou Delirium přináší úplně nový level stavění buildů. Cluster Jewely přidaly neskutečných 281 nových větších (Notable) pasivních bodů. Je jich tolik, že se v nich skoro nedá ani orientovat.

Připravili jsme si pro Vás tedy databázi Notable pasivek rozdělenou dle jednotlivých kategorií. Mějte na paměti, že se některé nedají vždy zařadit do jediného “chlívku”. Věříme ale, že jsme udělali maximum a orientaci v nich Vám to minimálně o 101% zlepší!

Na této stránce jsou především pasivky zaměřené na obranu, resisty, flašky apod. Pokud Vás zajímají spíše ofensivní Notable pasivky, přejděte do naší druhé části databáze. Jestli potřebujete info spíše o nových “Cluster Keystone” pasivkách – máme pro vás článek i o nich. No a jako bonus si pro vás připravujeme i TOP 10 všech Notable pasivek z Cluster Jewelů.

Štíty, block a spell block

Získat spell block jinde než ve spodní části pasivního skill tree je poměrně obtížné, ale díky Prodigous Defence ho můžete mít! Využijí ho především buildy, které budou chtít zmírnit přijaté poškození od spellů.

Je libo navíc trochu obrany? Tyto Notables Vám splní Vaše přání! A co k tomu přidat i trochu ofenzívy s Confident Combatat? Obrovský boost pro Gladiatory, kteří mohou využít block nody k tomu, aby si jednoduše naboostili poškození.

Precise Retaliation vlastně taky vypadá dobře. Vzhledem k tomu, že schopnost blocku máte i díky dual wieldu a použítím staffky, můžete si slušně boostnout poškození.

Aury a bannery

Replenishing Presence, Pure Commander, First Among Equals jsou skvělé nody, které budou chtít všichni auraboti.

Nodem jako je Master of Command jistě nepohrdnou žádní hráči Impale buildů, kteří ocení zlevnění Dread Banneru, Pride nebo Flesh & Stone.

Flašky

Spiked Concoction a Fasting jsou obecně velmi dobré nody pro veškeré direct-damage buildy.

Mender’s Wellspring obrovsky zlepšuje uptime life flašek (proti bossům) a hlavně umožňuje odstraňovat bleeding efekty, což znamená, že nemusíme hledat flašky se staunching suffixem.

Warcry a taunt

Mob Mentality, Haunting Shout a Warning Call krásně buffují veškeré Wacry buildy. Se všemi těmi sníženými cooldowny a možností generovat rage bez nepřátel se zdá, že půjde udržet 50 stacků rage úplně bez problémů.

Lead by Example zase poskytuje krásný mix ofenzivy a defenzivy v jednom nodu.

Provocateur si zase dovedeme představit například v Champion buildech, kteří používají taunt passivky.

Life

Životů není nikdy dost a veškeré tyto nody Vám přidají určitou hodnotu navíc.

Surging Vitality k dávce životů navíc přidává i slušnou várku regenerace.

Pokud Vám nestačí jen životy, ale chcete maxovat i svůj life leech, Adrenaline je ten správný Notable pro Vás, nejenom, že víc “vysajete”, ale ještě Vás to bude zrychlovat v útocích.

Životy a k tomu navíc sílu? Proč ne! Wall of Muscle se zdá být tím pravým Notablem, pokud hrajete strength stacking build.

Mana

Co se týče mana Notables, nezdají se nám nějak extrémně silné a jsme zvědaví, zdali si najdou místo v některém z buildů.

Snad jediný Openness vypadá solidně. A mohl by slušně boostnout Mana Guardiana, kterému GGG už dlouhodobě slibuje nerf.

Energy Shield

Stackování Energy From Naught, abychom několikrát získali +100 to Maximum Energy Shield? Jo, to zní fakt dobře! A co potom Will Shaper, který nám přidá 5% z našeho mana poolu do ES? Věřím, že veškeré buildy, které stackují ES už slintají.

Pokud Vám nestačí jen zvýšení vašeho maximálního ES, můžete si s Conservation of Energy zajistit i jeho leech. A to už se vyplatí!

Armour

Resitance a armoru také není nikdy dost a Prismatic Carapace Vám ji pomůže navýšit (pokud tedy nedosáhnete nad úroveň 90%, protože víc už mít nemůžete). V podstatě každý Armor build bude brát tento Notable, protože jeho síla je neskutečná.

Endurance Charge každou vteřinu, pokud jsem nedostal zásah a k tomu ještě 30% armoru navíc? Discharge Juggernauti jistě pláčou štěstím a hledají Cluster Jewel s Enduring Composure pasivkou.

Evasion a Dodge

Prismatic Dance, stejně jako jeho bráška Prismatic Carapace přidává maximální resisty a 30% Evasion Rating, tedy i tento Notable bude vyhledáván všemi buildy, které stackují Evasion.

No Witnesses by mohl být zajímavý pro Assassiny, kteří vyhledávají způsoby, jak zvětšit elusive efekty.

Pro buildy, které stackují Movement Speed je tu Darting Movements, který za běhu ještě přidává slušných 5% do Dodge proti útokům a spellům.

Resisty

Každý build, který používá Divine Flesh (z Glorious Vanity) by měl používat Born of Chaos, protože díky stackováním několika z nich se může dostat až na krásných 90% Chaos Resitance!

Molten One’s Mark, Winter Prowler a Wizardry navyšují maximální resistanci pro jejich specifický element a zdají se tak být velmi dobrými pro každého, kdo chce posunout svou úroveň resistancí na nejvyšší úroveň.

Nechceme opomenout ani Blessed, které zvyšuje nejenom Chaos Resistance, ale i životy a manu o slušná čísla.

Nových Notables je samozřejmě hromada a není v našich silách je všechny během pár dní prostudovat a zamyslet se nad tím, zdali jsou použitelné nebo ne. Vypíchli jsme tak pro Vás ty nejzajímavější a sami se těšíme, až i ty další uvidíme v nějakých buildech.

Našli jste si nějakého favorita, kterého jsme nezmínili? Napište nám do komentářů.


Líbí se vám, co děláme? Pokud ano a chcete nás podpořit a pomoci nám Exiles.cz rozvíjet, můžete se stát našimi Patrony. Především díky našim Patronům je Exiles.cz tím, čím je, děkujeme!

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře