Cluster Jewely – Ofensivní Notable pasivky

Velká spousta damage, která nás donutí shánět ty nejlepší Cluster Jewely! Po kterých pasivkách v nich jít? Přesně to vám poradí tenhle článek.

Databáze Cluster pasivek

Update 3.10 nám společně s ligou Delirium přináší úplně nový level stavění buildů. Cluster Jewely přidaly neskutečných 281 nových větších (Notable) pasivních bodů. Je jich tolik, že se v nich skoro nedá ani orientovat.

Připravili jsme si pro Vás tedy databázi Notable pasivek rozdělenou dle jednotlivých kategorií. Mějte na paměti, že se některé nedají vždy zařadit do jediného “chlívku”. Věříme ale, že jsme udělali maximum a orientaci v nich Vám to minimálně o 101% zlepší!

V téhle části naší “databáze” se najdete ty, které jsou zaměřené primárně na Damage. Pokud Vás zajímají spíše defensivní Notable pasivky, mrkněte na stránku věnovanou přím jim. No a pokud nejste troškaři a zalíbily se Vám spíše nové “Cluster Keystone” pasivky – máme pro vás článek i o nich. A jako bonus pro vás připravujeme i TOP 10 všech Notable pasivek z Cluster Jewelů.

Všeobecné “Attack” pasivky

Do téhle skupiny jsme zařadili všechny Notable pasivky, které všeobecně zvyšují například Attack damage, Attack Speed a tak dále. Jako nejlepší z nich hodnotíme Devastator, protože výbuchy jsou prostě fajn!

Physical damage, Impale a Bleed

Notable pasivky, které se zaměřují na Physical damage. Najdete zde i pasivky z jiných “skupin”, které jsou zaměřené na Impale nebo Bleed. Ačkoliv by třeba Impale měl být oficiálně v “attack” pasivkách – dává to větší smysl zde. A to nejlepší Notable ze skupiny? Rozhodně Deep Cuts! Proč? Protože +1 Impale – zde se není o čem bavit.

Crity všeobecně

Plánujete hrát build zaměřený na crity? Pak nepřehlédněte tyhle pasivky! Především nepřehlédněte Pressure Points, double damage není něco, od čeho chcete odvrátit svůj zrak.

Area of Effect

Notable skilly zaměřené na Area of Effect. Jasně, kdo by nechtěl pořádně plošný skill. Nicméně zde upřímně není nic, co by vyloženě vyčnívalo. Tedy kromě Vašeho charakteru, když si pořídíte Towering Threat.

Totemy a Brandy

Ačkoliv úplně jiné mechaniky, nějakým způsobem k sobě prostě patří. Najdete zde všechny pasivky zaměřené na totem a brand skilly. Pasivky vás nijak neurazí a určitě se budou buildům na ně zaměřené hodit. Opět zde ale nic extra nevyčnívá – snad jen +1 brand stojí za zmínku.

Channelling

Channelling skillů stále přibývá a pasivky níže nejsou vůbec zlé. Důležité je nezapomínat, že se nebavíme jen o spellech, ale třeba i o Cyclone, když jde o channelling. Vypíchnout jen jednu specifickou pasivku zde prostě nepůjde.

Specifické melee zbraně

Notable body jsou zde rozdělené do 3 skupin a každá z nich má zde minimálně 1 fakt dobrou pasivku. Myslíme si, že se je příjemně podařilo tématicky sladit, co vy?

Projektily, Wandky a Luky

Nadpis vypovídá o všem – nečekejte nečekané. Teda Explosive Force pro Wandky jsme úplně nečekali a rozhodně bude cenné. Exploze mobů si hráči cení a všichni asi víme proč.

Two Handed Melee pasivky

Nebudeme lhát, obouruční zbraně nejsou tou největší hitparádou v PoE a ani tyto pasivky to úplně nezachraňují. Pokud máte ale zajímavý 2H build, určitě se zde něco použitelného najde. Zajímavé je, že jsou v této skupině od vývojářů 2 pasivky, které vůbec nesouvisí s “Two Handed”,…

Dual Wield

Dvě zbraně najednou – to je snad nejoblíbenější styl hraní v Path of Exile. Máme za to prostě moc bonusů, abychom to mohli ignorovat. Pasivky nejsou nic úplně extra, ale movement speedem z Combat Rhythm nepohrdne asi nikdo.

Spell Damage všeobecně

Mágové a mágyně – tahle sekce je přímo pro vás. Jakmile kouzlíte, tyhle pasivky nejsou prostě špatnou volbou. Za nás je rozhodně nejzajímavější Seal Mender!

Elemental Damage

Dle nás se jedny z těch nejvíc OP nových Notable skrývají právě v téhle skupině. Opět se zde nedá vypíchnout nějaká jednotlivá pasivka. Myslíme si ale, že Supercharge a Fan the Flames mají největší potenciál.

Chaos Damage a Chaos DoT

Chaos damage skilly nemusí sedět každému, ale jak říká slogan jedné nejmenované české firmy – když ji miluješ, není co řešit. No a asi nebude žádným překvapením, že nás nejvíce zaujalo Unspeakable Gifts. Jasně – Exiles.cz a zase další exploze – ale věřte nám, jsou OP.

Minioni a Golemové

V téhle sekci naleznete nejen ofensivně zaměřené Notable pasivky na miniony, ale zdálo by se nám divné je od sebe rozdělovat. Z těch ofensivních není špatný ani jeden. No a třeba se někdo konečně pustí do critujících minionů!

Damage over Time všeobecně

Hrajete Damage over Time build jakéhokoliv typu? Tak tohle je část, kterou hledáte. Pasivky jsou dost generické, a tak se dají použít snad na každý DoT build.

Elemental Ailments

Tady je dobré snad všechno, ale speciální pozornost si rozhodně zaslouží Blast-Freeze. Kdo někdy v minulosti hrál pořádný freeze-prolif build, pochopí. Kdo ne – měl by to teď vyzkoušet a pochopí,…

Curse

Curse pasivek v základním stromě moc není a rozhodně nepřidávají něco světoborného. Curse pasivky z Cluster Jewelů jsou ovšem úplně jiná liga,…

Herald skilly

Herald of Agony buildy, Bane “pop” buildy a Autobomber buildy tuhle sekci budou milovat. Pokud máte build zaměřený vyloženě na herald(y) většině těmhle pasivek se prostě jen tak něco nevyrovná.

Trapky a Miny

Upřímně? Čekali jsme více – Trapky by potřebovaly trochu více lásky a my doufali, že Cluster Jewely by jim mohly dost pomoct… Jediné, co asi stojí za řeč, je Arcane Pyrotechnics. Arcane Surge se hodí a takhle si nebudete muset lámat hlavu s tím, jak ho sepnout.


Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře