Echoes of the Atlas – Vylepšování Atlasu

Atlas upgrady aneb min-maxuj vše dle toho, jaký content chceš zrovna hrát. Takto by se vlastně dala shrnout nová expanze, která přichází do Path of Exile.

Atlas Passive Points

Milujete určitou herní mechaniku nebo ligu, ale málokdy se stává, že si ji můžete ve hře užít? To se změní! S Echoes of the Atlas přichází nové Atlas Passive Points, které nám umožní specializovat určitý region pro určité ligové mechaniky.

Nový atlas a jeho regiony

Ano, přesně tak, každý region bude mít své specifické passive pointy!

Znamená to, že například Glennach Cairns bude mít pointy pro ligy Legion, Beyond, Incursion a Ambush.

Budeme si tak moci zvětšovat šance nejenom na spawn určitých lig, ale i jejich výnosnost / užitečnost. Budeme se tak moci specializovat opravdu na co budeme chtít. Baví Vás Legion? Fajn, běhejte Glennach Cairns.

Galerie pasivních bodů dle regionů Atlasu

Glennach Cairns

Obrázek 1 z 8

Jak získat Atlas Passive Points?

Je to poměrně jednoduché. Pointy budeme získávat jako odměny za Maven’s Gauntlet, kde má každý region svůj progress.

Během Q&A bylo také řečeno, že veškeré passive pointy pro Atlas bychom měli získat přibližně v době, kdy dosáhneme Awakening Atlasu level 8, což znamená, že se jedná poměrně o high end game content.

Passive pointy pak půjde i odebírat, k čemuž bude sloužit nová in-game currency, která by měla padat z normálního contentu hry. Předpokládáme tak, že to bude currency třeba na úrovni Blessed Orbu.

Atlas Watchstones

Znáte kamínky nekonečna? Tak Atlas Watchstone jsou něco podobného. A s Echoes of the Atlas budou nejenom kouzelné, ale i nekonečné!

Nově totiž přibydou tři craftovací basy (Platinum, Titanium a Chromium). Každá z nich navíc bude mít své vlastní specifické módy, které půjde narolovat, stejně tak jako ty sdílené.

Watchstones mohou být pouze magic, a tak mohou mít jen dva affixy, ale lze nasocketovat až čtyři do jednoho regionu. To znamená, že pokud se budeme jako hráči specializovat na jedinou mechaniku, můžeme ji i pomocí watchstones silně boostnout.

Jak to tedy bude ve finále vypadat? Dejme si příklad třeba Glennach Cairns a hráče, který se chce specializovat na Legion mechaniku.

V Atlas passive pointech si zakliká bonus do Legion mechanik, jako je pozdější uvolňování monster a větší šance na spawn generálů. Přes watchstones pak upraví typ armád, který se bude spawnovat a další implicity, které vylepší Legion. Odměnou je větší zábava a herní odměny.

Co víc si přát než hrát content, který nás baví a ještě z toho těžit currency. Takový přístup se nám líbí a doufáme, že i vám. Na které mechaniky se těšíte nejvíce a které budete klikat v passive pointech jako první? Podělte se s námi do komentářů.


Pokud vás zajímá více z content updatu 3.13, doporučíme se podívat na náš úvodní článek, který funguje i jako skvělý rozcestník.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments