EVENT – Exiles.cz Community Challenge

Byla by škoda si start nové expanze nezpestřit a nemít možnost vyhrát nějaké odměny! Pusťte se tedy s námi do výzvy, jejíž celkový možný prizepool atakuje hodnotu 5.000,- Kč.

Výzva komunity pro komunitu

Společně se známými tvářemi a hráči CZ/SK Path of Exile scény jsme si pro vás připravili event na start ligy, jaký jsme tu ješte neměli. Budeme soutěžit, sledovat naše nejlepší hráče a především vyhrávat odměny!

Ačkoliv hlavní část eventu bude zaměřená především na skill hráčů, máme zde i odměny, které může vyhrát prakticky každý! A tím každý myslíme vážně každý – třeba i hráče, co zapne Path of Exile na startu ligy poprvé v životě a úplnou náhodou mu spadne z Hillocka Tabula Rasa.

O čem event je

Event je primárně vytvářen samotnou komunitou – pro komunitu. I proto má několik cílů, jelikož každý ze zapojených do organizace či sponzorujících tento event, se nějak zapojil.

Hlavní cíl eventu, který určil a finančně sponzoruje komunitní streamer Rimtech00, je poražení nového bosse – Maven. Za pokoření této nelehké výzvy čeká odměna až na prvních 5 hráčů.

V eventu toho na vás ale čeká daleko více – některé odměny budou o vytrvalosti, některé o rychlosti a některé o úplné náhodě.

Hardcore bonusy

Možná si říkáte, že jsme do této chvíle nezmínili, v jakém módu se bude event hrát a máte pravdu, udělali jsme to ale záměrně. Primárně se bude tato výzva odehrávat na nové lize Ritual v módu SSF.

Víme, že SSF není úplně pro každého, ale nezapomínejte, že pokud SSF běžně nehrajete a zúčastníte se našeho eventu, můžete klidně v průběhu ligy veškeré postavy a uložené věci ve stashkách na SSF migrovat na trade ligu!

Na ty, kteří si ovšem troufnou hrát HC SSF verzi nové ligy Ritual, čekají bonusy k základním výhrám. Pokud máte chuť opravdu soutěžit, dát do toho vše a vyhrát více, rozhodně tedy doporučujeme vybrat právě HC SSF (BTW).

Cíle a základní balíček odměn jsou tedy stejné a jednotné nehledě na to, jestli budete hrát na SSF Ritual nebo na HC SSF Ritual. To sice znamená, že HC hráči nemají své vlastní odměny a žebříček zvlášť, ale pokud dokážete vyfouknout softcore hráčům první kill Maven, určitě nebudete litovat.

Odměny

Jak již bylo zmíněno výše, odměny jsou pro vás připravené samotnou komunitou. Nebudeme to tedy zdržovat a podíváme se tedy, o co všechno vlastně hrajeme. Celkově budeme hrát o Supporter pack do PoE v hodnotě 60 USD dle vašeho výběru, 1650 pointů do PoE na nákup stashek a mikrotransakcí a fyzické pamětní karty!

Streamer Rimtech00 si pro vás připravil zmíněný supporter pack a nálož 500 pointů v celkové hodnotě ~ 110 USD, které se rozdělí mezi prvních 5 pokořitelů Maven, první kill Shapera a první kill Eldera.

Známý český HC hráč Otheymus přihazuje 300 pointů v hodnotě ~ 30 USD, které si ukořiští první pokořitel Maven na HC SSF Ritual lize. Aby odměnu získal, musí ovšem být mezi prvními 3 celkově napříč oběma ligami.

Streamer Debtorr do banku tohoto eventu přihazuje taktéž 300 pointů a zároveň pro vás vytvoří fyzické pamětní karty pro velkou část odměn ve stylu, který můžete znát z jeho streamu. Tyto odměny si rozděli převážně štastlivci, kterým se na startu ligy vydaří nějaký ten drop!

V neposlední řadě za Exiles.cz přihazujeme do banku dalších 550 pointů v hodnotě ~ 55 USD, které se použijí na Hardcore Bonusy a část z nich bude moci získat ten nejlepší SC ale i HC Delver ligy Ritual. Je nutné ovšem zmínit, že bez podpory našich Patronů by to nebylo možné – děkujeme!

Tabulka cílů a odměn

Níže můžete nalézt tabulku veškerých odměn, které je možné získat. V prvním sloupci uvidíte cíl, kterého je třeba dosáhnout, v druhém sloupci základní odměnu a ve třetím sloupci případný bonus, pokud daného cíle dosáhnete na HC.

Hlavní cíl a odměny
Cíl Základní odměna Hardcore Bonus
První Maven KillSupporter pack v hodnotě 60 USD + pamětní karta200 pointů do PoE
Druhý Maven kill200 pointů do PoE + pamětní karta100 pointů do PoE
Třetí Maven kill100 pointů do PoE + pamětní karta50 pointů do PoE
Čtvrtý Maven kill50 pointů do PoE
Pátý Maven kill50 pointů do PoE
Extra HC bonus: První zabití Maven na SSF HC Ritual
při celkové pozici v TOP3*
300 pointů do PoE

*Příkladem: První Maven Kill celkově je dosažen na SC SSF Ritual – odměna hráče = supporter pack za 60 USD; Druhý Maven Kill celkově je dosažen hráčem na HC SSF Ritual – jeho odměna je 200 (základ) + 100 (HC bonus) + 300 (Extra HC bonus) pointů. Třetí Maven kill je dosažen taktéž na HC SSF Ritual, odměna je 100 (základ) + 50 (HC bonus) pointů.

Ostatní cíle a odměny
Cíl Základní odměna Hardcore Bonus
První Act 10 Kitava Kill50 pointů do PoE + pamětní karta50 pointů do PoE
První Shaper Kill50 pointů do PoE
První Elder Kill50 pointů do PoE
Nejhlubší Delve za 1 měsíc na SC SSF Ritual50 pointů do PoE + pamětní karta
Nejhlubší Delve za 1 měsíc na HC SSF Ritual100 pointů do PoE + pamětní karta
První, kdo získá unikátku Goldrim50 pointů do PoE + pamětní karta
První, kdo získá unikátku Tabula Rasa50 pointů do PoE + pamětní karta
První, kdo získá Exalted Orb50 pointů do PoE + pamětní karta
První, kdo získá 6L Armour (kromě Tabula Rasa)50 pointů do PoE + pamětní karta
První, kdo získá Mirror of Kalandra50 pointů do PoE + pamětní karta

Jak se zúčastnit?

Bude to jednoduché, stačí hrát na startu ligy na SSF Ritual nebo SSF HC Ritual a přiřadit si na našem komunitním discordu speciální roli účastníka. Pokud u nás na Discordu ještě nejste, můžete využít tlačítka níže.

Path of Exile cz/sk komunita

Pak už bude jen stačit v místnosti #exilescz-community-challenge (sekce Race a Eventy) klepnout na reakci v podobě Mirror of Kalandra a řídit se instrukcemi v sekci Exiles.cz Community Challenge, která se vám zpřístupní. Především poté informacemi v kanálu #infocommunity-challenge.

Veškeré detaily, jak například prokázat jednotlivé dosažení cílů, budou do tohoto discordového kanálu nejdéle do startu ligy doplněny. Samozřejmě i tak detailní pravidla celé soutěže.


Věříme, že ačkoliv se jedná o první takto velký komunitní event, nebude poslední, a že si tento event společně všichni užijeme. Dejte nám vědět do komentářů, jestli se do toho pustíte a třeba i jaký build plánujete hrát.

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Debtorr

Lets GO CZ/SK ! HYPE !

Soldas77

Vypadá to na další skvělý Event!

Rimtech00

Hodně štěstí přeji všem kteří se zučasní 🙂

Natty

Odměny vypadají fakt parádně, to rozhodně zkusím, i když jsem PoE lama 😀 Třeba budu mít štěstí na ty random. 😀