Exiles.cz Podcast #12

Rádi bychom vás pozvali na další Exiles.cz Podcast, kde si probereme dění na nové lize Ultimatum.

Co budeme probírat?

Ultimatum je s námi již skoro měsíc a od jejího startu se udála spousta věcí. Ať už šlo o ne úplně funkční servery, brutální bany za využívání exploitů, šílené buildy a vzestup nenápadných rukavic na cenovku 70 exaltů a spousta dalších věcí. Probírat rozhodně bude co a budeme rádi, když se k nám připojíte a napíšete nám i Vaše zážitky z nové ligy.

Vaše dotazy a témata

Máte specifické dotazy nebo nějaké téma, které byste rádi probrali a chtěli byste, aby na podcastu zaznělo? Dejte nám vědět níže do komentářů nebo nám napište na Discordu do místnosti #exilescz-feedback

Kdy, kde a kdo?

Podcast začne v neděli 09.05.2020 v 19:00 a bude se na vás těšit složení tvořené naší redakcí DJKiller, Kubička a přidá se k nám PoE Streamer Debtorr.

Vysílat budeme jako vždy na Twitch kanálu ExilesCZ. Pokud ovšem stream nestihnete, bude na vás čekat záznam na našem Youtube ExilesCZ.


Líbí se vám, co děláme? Pokud ano a chcete nás podpořit a pomoci nám Exiles.cz rozvíjet, můžete se stát našimi Patrony. Především díky našim Patronům je Exiles.cz tím, čím je, děkujeme!

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wcelkamaja

Co tam ten idiot Debtor bude jako dělat…