Assasin-přechod z vortexu na leap slam

Úvodní stránka Fórum Diskuze o hře Herní mechaniky Assasin-přechod z vortexu na leap slam

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    SadomasochistaSadomasochista
    Účastník
    • Počet příspěvků: 7
    • Nadějný Exile

Nemůžu si pomoct,ale jakmile jsem vyměnil blade vortex za leap slam,tak nevím co dál s postavou.Shattering ten je dobrý,ale někdy mám dojem,že je strašně slabý,zvlášť u těch kočujících sysndikátů teď často umírám,nebo v laboratory.Jen Malachaie  jsem udělal,až poté co jsem napočítal 27 mých smrtí.Jako na čištění map od mobek to jde,ale jakmile končím u nějakého bose,anebo syndikátů,jsem dost slabý.Přitom jedu přesně podle linky z videa,jak tree,tak skilly,jen ty itemy je problém sehnat,jelikož něco nafúzovat,nebo ještě nalinkovat se správnou barvou slotů je nemožné z důvodu,že zatím na tak malém lv(momentálně 44) nejde nikde nasyslit tolik orbu.No asi to vypadá,že je zase něco špatného v mé postavě.

Ironií je,že pravě když jsem používal blade vortex s tím jedem a explosive trap,který mě bohatě stačily,procházel jsem hrou obstojně,teď si nemůžu zvyknout hlavně na ten leap slam,který defacto ani nechci používat,jelikož mě přijde hodně slabý.Raději si hodím blood rage,pak vyšlu 2x,3x shattering,ale zase mám po maně,2-3x doplním a sem bez many.Ono ta mana mě přijde hodně divná,co chvilku jsem bez ní a jedna flaška bohužel nestačí.Na 44lv mám podezřelé málo many,pouhých 330 a z toho mám jako rezervu nějakých 170,které jsou jaksi bloknuté.

Je vidět,že hra naoko vypadá docela jednoduše,ale asi to tak jednoduché nebude.Třeba jak přijít na to,jak funguje ten systém syndikátu,člověk anglicky neumí,takže to dělám jednoduše,že vyberu buď do žaláře,nebo pustit/popravit.Celé video v češtině jsem viděl a pochopil jsem z toho velký prd.Takže de facto se rozhoduji podle čísílek v popisku na obou stranách karty,pro jaký ortel se pak rozhodnu.

Postava se pěkně expí právě,až sem do toho 40 lv,po tom přechodu na leap slam si nemůžů zvyknout.Chvilkama mě přijde,že to najednou krásně jde,bez úbytku hp,pak jedna kolona lotrů,skočí na mě dva lapkové najednou a jdu k zemi jako papírový čertík.No vidím v tom jen a jen to správné rozhodnutí,co a jaké vybavení na sebe ze správným gem systémem.A v tom asi zas někde dělám chybu.

Tak aspoň,že mě to zatím baví a o to přece jde,aby hra bavila.

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.