CZ/SK FARMERS

Úvodní stránka Fórum Komunita CZ a SK Guildy CZ/SK FARMERS

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (celkem z 12)
  • Autor
    Rimtech00Rimtech00
    Účastník
    • Počet příspěvků: 4
    • Zabiják Hillocka

FARMERS

Jsme Guilda, která si chce navzájem pomáhat- jak začínajícím hráčům, tak i hráčům, který jsou už zkušenější (jo POE je fakt komplexní hra). Guilda už existuje par let, byla založena 9. ledna 2016 Když jsme s DJKillerem odešli z jedné Guildy, kvůli neaktivitě ostatních. Náš cil je vzájemně si pomáhat a opravdu se u hry hlavně bavit! hrajeme hlavně pro zábavu 🙂

Nabízíme:

• Kolektiv s hráči zkušenými, pokročilými i začatečniky.
    • Na začátku ligy také tvoříme party a pomáháme si mezi sebou.
    • Hrajeme hlavně SC tedy novou ligu 🙂
    • Pomáháme si navzájem na začátku ligy – Trialy, procházíme s hráči Labyrinty atd.
    • Pomáháme si s craftingem věcí.
    • Můžete se zúčastňovat i Race – dáváme si občas speed runy například merveil, vaal (na lepší začátek ligy atd).
    • Momentálně máme 170 hráčů (aktivních)
    • V sobotu a neděli se běhají mapy kolektivně od 20:00 (není povinost) – jen pro ty, co o to budou mít zájem – scházíme se na discordu.
    • Pokud potčebujete pomoci s Trialy na Uber lab, napište do guild chatu.

Podminky :

• Věk ideálně 18+
    • Byt aktivní – nejlépe abyste logli do hry minimálně 3x týdně.
    • Neaktivita – maximálně 1 měsíc, pokud překročíte, dostanete kick.
    • Pokud víte že budete dele offline napište na discord omluvenku. Omlouváme max. 2 měsíce neaktivity.
    • Discord použávame jako komunikační program. Využíváme komunitního discordu Exiles.cz, kde najdete i další lidi a novinky i mimo guildu. Odkaz najdete níze
    • Discord není povinnost ale výhoda abyste se třeba nedivili, že se v guildě nic neděje – většina eventů a takových věcí se koná a plánuje na discordu.

Duležité upozornení:

Máme tu členy, kteří hru hrají teprve chvíli a můžou se ptát na otázky, které přijdou většině hráčů normální. Proto bych byl rád, abyste se vyvarovali posměškům a blbému rýpání. Raděj mu poraďte, pokud na danou otázku znáte odpověď. POE není jednoduchá hra a všichni bychom měli stát při sobě 😉
    Pokud něco budete chtít, buďte trpěliví, protože někdo musí doběhnout třeba mapu/bosse/lab – a to platí i s otázkami :wink: někdo muže být i AFK. To samé platí i o půjčovaní předmětů z guild stash.

Guild Stash Tab:

• Půjčujeme lidem věci pouze po lhůtě 7 dnů v guildě. Do té doby musíte vydržet – při vstupu do guildy jste zaznamenáni a víme, kdy jste se připojil.
    • Tabky funguji pro všechny stejně. Pokud je někde “POUZE”, znamená to,  že tam můžete přidávat danou věc například Unikátku.
    • Půjčujeme si věci na expení – pokud chcete něco půjčit z guild stash “PUJČOVNA VECI NA EXP”, napíšete officerům, nebo leaderovi (Rimtech).
    • Napište, na jak dlouho to chcete půjčit – maximálně půjčujeme na 5 dní a 5 věcí! Pište, prosím, nejlépe PM officerům.

Přihlášky do Farmers:

• Pište do hledám-guildu na Discordu nebo pošlete na Discordu zprávu Rimtech nebo Klimex.
    • Do přihlášky uveďte, jak dlouho POE hrajete, věk, přůměrná délka hraní (h za den) a nick na discordu a postavy ve hře, na které se momentálně nacházíte.

Pokud máte zájem, můžete se mi ozvat zde v topicu nebo mě kontaktovat online na twitch.com/rimtech00 nebo na Discordu, který je zde na stránkách, jsem tam téměř vždy 🙂

Děkuji, Leader Rimtech00

PajkeePajkee
    Účastník
    • Počet příspěvků: 1
    • Trosečník

Ahoj, já bych měl zájem o vstup do guildy. Už v jedné cz/sk  jsem, ale za ty asi 3 roky to tam dost upadlo. Je tam už jen pár lidí, který ani neznám.

Rimtech00Rimtech00
    Účastník
    • Zabiják Hillocka

Ahoj, přijat, napiš mi prosím na nick Rimtech_Cze zitra v 20:15 🙂 nebo se připoj zde na stránkách na discord tam mě najdeš 🙂 a muže me se domluvit 🙂

PredatorPredator
    Účastník
    • Trosečník

Zdravím, je aj nejaké TS alebo discord? 🙂

GoredeviantGoredeviant
    Účastník
    • Počet příspěvků: 2
    • Zabiják Hillocka

Je moznost prijeti jeste?

CarachCarach
    Účastník
    • Trosečník

Ahoj.

Rád bych se do guildy přidal. Jsem poměrně aktivní hráč a komunita by se docela hodila; už jen strom pasivních schopností působí docela stršidelně. 😀

Herní nick: Carach_Vectus

klesa15klesa15
    Účastník
    • Trosečník

na jakem jste serveru ci jak vas najdu prosim vas?

FaranellFaranell
    Účastník
    • Trosečník

ahoj chtel bych se pridat k vam do guildy jsem aktivni zacatecnik ale uz mam par desitek hodin odehranych tak ze nejsu zas uplne na zacatku s PoE 🙂

YumekuiYumekui
    Účastník
    • Zabiják Hillocka

Zdravím

pokud máte ještě místo v guildě tak bych se chtěl také přidat. Jsem začátečník, začal jsem tuto sezonu a jsem teď aktuálně na 80 lvl a běhám T3 mapy. Je mi 30 let. Hraji denně nebo obden podle práce.

Děkuji 🙂

YumekuiYumekui
    Účastník
    • Zabiják Hillocka

Ještě jméno postavy ve hře je Yumecz

TlachtíkTlachtík
    Účastník
    • Trosečník

Ahoj Rád bych se přidal do guildy, PoE hraji přerušovaně asi rok ale stále umím minimum. 50 level

GeorgeGeorge
    Účastník
    • Zabiják Hillocka

Měl bych zájem o vstup do guildy. Hráč GeorgeMarvud aktivní hráč, ale začátečník, neumím anglicky a tak je to pro me dost složité. Programy jako diskord vůbec neznám.

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.