Delirium Starter Builds

Úvodní stránka Fórum Buildy Ostatní Delirium Starter Builds

Označeno štítky: 

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    OtheymusOtheymus
    Účastník
    • Počet příspěvků: 4
    • Zabiják Hillocka

Zdravím tak brzy začíná liga, já osobně se nebudu moct zůčastnit přímo startu z důvodů povinností v reálněm životě. Pro nováčky lidi co chtějí třeba začínat SSF přináším seznam dle mého těch nejlepších starter buildů, se kterýma můžete začít ligu. Mám s nimi jisté zkušenosti ke každé verzi přikládám odkaz na PoB vypsané jsou výhody nevýhody každého buildu plus krátký komentář. Takovcý seznamů na internetu najdete tuny, kdyby byl zájem dají se napsat podrobnější guidy tohle je jen takový experiemnt zda by o poodbné seznamy bylo tady v naší kotlině zájem.

Všechny z těch bildů jsou hratelné na HC ať už klasický či SSF osobně preferuji v poslední době především SSF i z hlediska botů podvodů, které se na obchodních ligách mohou konat. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu. Je to seznam dle mé osoby jistě přijdou lidi s jinými buildy co můžou být na starter dobré snažil jsme s evybrat to nejlepší od každého možného sestavení aby byly zahrnuty různé způsoby hraní.

Holy Flame Hierophant

• Výhody – Start buildu možný od levelu 4, dobrý clear i na bosse
    • Nevýhody – hrní styl totemů nemusí vyhovovat
    • https://pastebin.com/y6hxyQCD

Výhoda oproti jiným totemům nemusíte to spojovat s gemem Spell Totem což vám ušetří link a můžete lépě maximalizovat damage. velice solidní až do map T10 i v pouhém 4linku rozpouštíte i bosse zcela bez problémů. Poklídata totem stít za rohem a nci nedělat všk nemusí vyhovovat každému. Jinak nenáročné, velmi drobé pro nováčky co se s hrou seznamují.

Cyclone Impale Champion

• Výhody – stabilní, solidní na veškerý content, dobrá damage i survibilita, skvelý do Delve
    • Nevýhody – pomalý na začátku, ne každému se líbí točení
    • https://pastebin.com/xX7teWi2

Tohle bude zřejmě jeden z nejleších buildů v nové lize. Je to vyvážené z hlediska jak damage tak i přežití a je dost nepravěpdoobné, že by to dostalo jakýkoliv nerf. Neptaří mezi nejrychlejší, ale to se zde kompenzuje výbornou damage na bossech, kde jiné rychlejší buildy ztrácí. Skvělý build vhodný na veškerý content ve hře.

ED/Contagion Trickster

• Výhody – Zábavný, možnost hrát build od levelu 12, skvělý clear, minimální požadavky na gear
    • Nevýhody – Delve průměrný, slabá defenzíva, slabší na bosse
    • https://pastebin.com/4xVpjVZQ

Dle mého se tento build stane v této lize opět velmi populární, protože se jedná o jeden z nejlepších buildů na clear velkých packů monster. Na druhou stranu co se týče bossů tam celkem ztrácí a damage je v nejlepším případě průměrný.

SRS Necromancer

• Výhody – Zábavné, možnost hrát build od levelu 4, dobré jak na bosse tak clear
    • Nevýhody – Horší defenzíva, není dobrý do Delve
    • https://pastebin.com/rny5vbkB

tento build není úplně to co by jste si měli vybrta na pushování levleu 100 nebo ve snaze jít do největší hloubky v Delvu. Nicméně je to skvělý build na start ligy na nafarmení currency věcí. Velice rychlý dobrý i na bosse map i na čistý clear. Vhodný na prosté nasbírání nafarmení věcí na nějaký jiný váš vysněný build.

Ball Lightning Mines

Výborný build i v pouhém 4-linku. jeho síla se ukázala především na bossech v minulé lize. velice ryhcle ničil Metamorphy, takže jejich famení bylo dost bezpečné. Oosbně jsme to moc nehrál přikládám zde jen odkz na youtube na tento build, kdyby to snad někoho zaujalo. Na plné obrazovce blikajícíh koulí je holt něco magického.

Skeleton/Zombie Summoner

U těchto buidlů, ať se jedná o zombie či skeletony se dá přepokládat velký nerf, protože poslední ligy dominovali a v poslední lize nerf specter nezabránil lidem i nadále ve velkém počtu hrát summonery. Jsou tu dva odkazy první na zombie druý na skeletony podle toho jaký herní styl kdo preferuje. Zombie nemusíte tak často vyvolávat a prostě běžíte skeletony castíte do packů monster záleží na každém co zvolí. Myslím, že i po nerfu budou tyhle buildy stále dost silné. Pokud by by nerf příliš drastický asi to nebude úplně do endgamu, ale i tak věřím, že půjde o hodně silné buildy na start ligy

Lacerate Gladiator

je pomalý ze startu a nedá se hrát čistě jen tento skill je potřeba ho podpořit nějakkým dalším setupem kupříkladu Cleave. je potřeba velká investice aby byl build životaschopný ale případný Uber Elder či hloubka Delvu 600+ není žádný problém.

Caustic Arrow Trickster

• Výhody – Skvělý start možné hrát od levelu 1, užasný scaling damage s levelem gemu, dobrá survibilita, skvělý v Delve
    • Nevýhody – Damage over time ranger herní styl není pro všechny
    • https://pastebin.com/znWLEuSE

Zde změna asi nepřijde žádná v poslední lize dostal tento gem velký buff a i přesto ho drtivá většina hráčů opomíjí. Oosbně to považuji za jeden z nejsilnějších možných starterů co si můžete vybrat. A pro optimalizaci a zvýšení  damage není tak těžké sehnat a vycraftit +3 6-link luk. zabíjet obrovské packy jediným šípem je prostě zábava nehledě na to, že i na bosse je to velmi silné. Tohle je asi můj favorit na začátek této ligy

Tak seznam na konci zkusil jsme jendotlivé buildy shrnout pokud to bude přijato pozitivně mohu jendotlivé buildy léep rozpravoat a napsat komplexnější návody na ně. Přeji všem hodně úspěchů a dropů v nové lize 🙂

Lord_SaliLord_Sali
    Účastník
    • Počet příspěvků: 1
    • Trosečník

Díky moc za tyto tipy. Ušetřils mi čas hledáním buildu. Se hrou jsem začal od minulé ligy. Zkoušel jsem Maraudera: https://pastebin.com/m1gPxsnX a dostal jsem se s bídou na lvl 92. Z tvých tipů jsem si vybral rangera, tak jsem zvědav kam až se s ním dostanu. Jsem stále úplný zelenáč 🙂

OtheymusOtheymus
    Účastník
    • Počet příspěvků: 4
    • Zabiják Hillocka

Tak jsem rád, že to někomu pomohlo. Trickster CA sám teď jedu jen trochu upravené a působ to na mě jako nejlepší farmer na deliria momentálně. Až nebudu travit 65% svého času v práci přidám třeba něco dalšího 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.