Komunitní závod – 2 man Teams – Kitava Act 10 kill

Úvodní stránka Fórum Komunita Komunitní Eventy Komunitní závod – 2 man Teams – Kitava Act 10 kill

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel SoltongSoltong a poslední změna proběhla před 3 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1270
  SoltongSoltong
  Účastník
  • Počet příspěvků: 1
  • Trosečník

  Ahoj,

  tímto příspěvkem bych vás hráče CZ & SK PoE komunity pozval na menší přátelské závodění, trénink expení a zjišťování našich osobních schopností.

  Termín na tento závod zatím není stanovený, uvidíme, kolik se nám přihlásí týmů. Hrálo by se na privátní lize, kterou bych založil já a pozval všechny účinkující. Nemusíte být super rychlí, dobří, ani nic takového, zúčastnit se může úplně každý, jen tak pro zábavu.

  Pokud se vše bude vyvíjet dobře, a do budoucna bude zájem růst – za předpokladu, že nějaký vůbec bude – budou další závody i finančně hodnocené pro nejlepší z vás!

   

  Info k závodu :

   

  Jedná se o závod týmů. Tým se skládá ze dvou členů, může být klidně i samostatná jednotka v týmu, pokud nemá partnera, ale šance na rychlý úspěch jsou poté podstatně menší. Pokud týmů bude méně, můžeme uskutečnit závod jednotlivců. Cílem závodu je zabít Act 10 BOSSe a to Kitavu.

   

  Závod je softcore, za smrt není tento závod žádná penalizace v čase. Tým co zabije Kitavu první nebo má po zabití nejmenší /played čas v týmu, vyhrává. Před  zabitím Kitavy musí mít tým splněný  Normal + Cruel Lab., a všechny passive sklil questy. Všechny skilly i classy povoleny. Žádné tradování ani spojování se v partách s ostatními týmy!

   

  Zájemci prosím do komentářů nebo mě na discord : Creyzee, termín stanovíme po potvrzení několika účastníků.

  Děkuji všem za pozornost, a budeme se těšit na všechny vaše taktiky, které na nás tymy vytáhnou.

   

  Ahoj, Creyzee

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.