Starter Build Guardian Summon Raging Spirit – SSFHC

Úvodní stránka Fórum Buildy Templar Starter Build Guardian Summon Raging Spirit – SSFHC

Označeno štítky: ,

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3984
  OtheymusOtheymus
  Účastník
  • Počet příspěvků: 8
  • Nadějný Exile

  Úvodní slovo

  Zdravím jedná se zde na foru o můj myslím třetí guide ohledně buildu. Nemám s tím moc zkušeností zabere to dost času a vždy jsem raději hrál, pokusím se o nový přístup. Začal bych možná psát více pokud bude zájem. Opět je to build, se kterým mám vlastní osobní zkušenost. Zkousím trochu novou struktura, zkušenější hráči můžou rolovat na konec je tam PoB kde všechyn podsttané informace najdete. Je to můj starter build v právě ještě probíhající Heist lize  Dosažený level 98 než jsem umřel. Nuže pojďme na to.

   

  Výhody a Nevýhody

  Dobrý damage

  Levný

  Vhodný pro začátečníky

  Vhodný na začátek nové ligy

  Lehký leveling

  Máte kupu dětí kolem sebe 🙂

   

  Není to meta skill

  Není to meta ascendancy

  Vyžaduje větší investice na min/max v pozdější fázi hry

  Nemůžete chodit physical reflect

  Nemůžete chodit no regen

   

  Proč Guardian?

  Otázka, která asi napadne mnohé lidi. Většina summonerů volí spíš Necromancerku z pochopitelných důvodů na první pohled toho nabízí víc. Ovšem Guardian sám o sobě nabízí mnohem větší odolnost charakteru v podobě 20% all resu, vysokého life regenu, bolku proti fyzické damage redukci curse, kterými jste byli prokleti. Dále vy a vaši minioni máte Onslaught-20% attack speed, cast speed, movement speed. Minioni dávají konkrétní debuffy – Intimidate, Unnerve.

   

  Defensiva a Ofensiva

  V první řadě jako u každého jiného buildu mačkání utility flašek. Konkrétní setup najdete na konci v PoB. Stackujete armor pro vysokou damage redukci 44%(bez flašek) u mé postavy. Vycapované resisty na 75% a to i do chaosu. Vysoká hodnota životů 7500 a více. Life regen od 808-3200 hp/sec. Block na atatck damage 27%-75%. Rozmezí těch hodnto je dáno tím, že buff do dané defensivy dostáváte každých pět sekund na dvě vteřiny. menší bonus je pak to, že efekt curse je na vás snížen o 25% a každých pět sekund je z vás cursa sejmuta. Hrajete jednu Spectru, která nahazuje Enfeeble-prokletá monstra udělují menší damage. Hlavní damage udělují SRS na damage buff se hraje Carrion Golem. Dvě Spectry na nahazovaní frenzy chargů-zvedají attack speed. Zombie jako další minioni jak na damage tak defensivu. Aury jako Precision hatred zvedajííc damage minionům.

  Spectry- 2x Carnage Chieftain(2akt-The Old Fields). 1x Diabolist(1akt-Upper prison)

  Leveling

  Akt1 – na začátku vyberte jakýkoliv caster skill, který preferujete. Po questu The Submerged Passage si vemte od Nessy Summon Raging Spirit a Raise Zombie. Po zabití Bruta se vraťte do města a berte gemy Flame Dash, Minion Damage, Melee Splash. Claritu také bude se vám pak hodit při problémech s manou . Až dojdete k Merveile do jeskyně vemte Flesh Offering, Decoy Totem. Porcházejte všechny prokleté oblasti hledáte Vaal Summon Skeleton

  Akt2 – po zabití The Weaver berte gemy Melee Physical Damage a Minion Speed

  Akt3 – tady jen plníte qusty a gemy, které potřebujete pořídíte pak v Library kam se dostanete z Imperial Gardens. Na koupě gemů potřebujete currency, ale tu by jste už měli mít na vše. Ty gemy jsou Precision, Hatred, Generosity, Meat Shield, Feeding Frenzy, Fortify, Increased Duration, Tempest Shield, Cast When Damage Taken.

  Akt4 – po zabití Volla od Oyuna vemte gem Summon Carrion Golem. Po zabití Daressa a Kaoma už jen Multistrike.

  Akt6 – po splnění úvodního questu si od Lilly Roth pořiďte Immortal Call. Tím máte všechny gemy jak budou propojené najdete v sekci s gemy o něco níže. Po zybtek progressu jen sbíráte lepší gear a sanžíte se připravit na mapy.

   

  Gear a Gemy

  Summon Raging SpiritMinion DamageMinion Speed/UnleashMelee Physical DamageMultistrikeMelee Splash/Ruthless(boss)/Empower(late endgame)

  Vaal Summon SkeletonMinion DamageFeeding FrenzyFortify

  Raise ZombieRaise SpectreSummon Carrion GolemMeat Shield

  Cast When Damage TakenImmortal CallTempest ShieldIncreased Duration

  PrecisionHatredGenerosity

  Flame DashClarityDecoy Totem

  Flesh Offering (unset ring)

   

  Co se týče gearu je to nenáročný build. K jeho hrnaí nepotřebujete žádný unikátní item yvtsačíte si s pouhými rare itemy. Na gearu hledáte předvším lify, resisty kdy se zaměřujete na chaos vycapovat tuhle postavu není problém díky ascendancy jste 20% all resist v plusu od normal labyrintu. Veškerý gear co jde by měl být armorový. Musíte mít jeden z ringu unset leda bste některcý z gemů vyhodili. Claritu nedoporučuji 6link SRS jsou hodně hladový na manu. Co se týče pásku tak ideálně dobře rollnutý Stygian Vise.

  Závěrem je to dobrý build zabíjel jsme s tím guardiany bez problému až na Barana ten je hodně nepříjemnej u něj obezřetně. tato postava není tak silná vůči elementům. Fire, Cold, Lightning vám může dělat problémy i když jste vycapovaný. Ovšem za celou dobu hrnaí sem Life flašku nemusle téměř mačkat v drtivé většině situací si vystačíte s rregenem kolem 3000, který vám naskočí každé tři vteřiny.

  Doplňující informace

  Bandits – zabít všechyn pro 2 passive pointy

  Pantheon – Soul of Solaris(Major), Soul of Tukohama(Minor)

  Ascendancy: Radiant Crusade>Unwavering Crusade>Bastion of Hope>Time of Need

  Flašky – je to na osobních preferencích, ale jí zvolil Seething Divine Life Flask of Staunching, supportící lahve pak s prefixem Chemist. Co se týče suffixu tak Adrenaline, Grounding, Heat, Iron Skin. typy lahví pak Granite, Basalt, Quicksilver, Quartz.

  PoB – https://pastebin.com/Zs85eDp

  FAQ

  Zde uveřejním nejčastšjěí dotazy k buildu, pokud  se nějaké objeví.

   

   

   

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.