GGG vylepšuje Scourge!

Je to již týden od vydání ligy a my už tak tradičně můžeme napsat článek o tom, jak ligová mechanika dávala málo odměn a GGG se rozhodlo giga buffovat. A Scourge není výjimkou! Pojďme se tedy podívat, co GGG změnilo.

Nechce se ti zrovna číst? Pusť si video a nech si článek přečíst. 😉

Pečení map

Hráči si stěžovali, že je velmi obtížné péct mapy a kontinuálně hrát Scourge content, načež se GGG rozhodlo, že sníží potřebnou corrupci na pečení map o 50%! To je obrovský buff a díky němu budeme moci stále dokola běhat Scourge mapy.

To však není vše, aby byli hráči více motivováni dostáváme také dvojnásobný buff item quantity a rarity, který dává debuff Exposed to Corruption. Získáváme tak krásný risk vs. reward, pro buildy, které se této obtížnosti dokážou postavit. Navíc se na tuto kvantitu a raritu už nebudou uplatňovat takzvané diminishing returns – tedy ve zkratce 200% bude opravdu 200% bez nějakého snížení efektivity.

V neposlední řadě samotné Scourge mapy také dostávají buff! Nejprofitabilnější modifier (+X Additional Item Types from Rare Scourge Monsters) se stává mnohem běžnějším, uvidíme ho tak mnohem častěji. Jen tak mimochodem, místo jednoho currency dropu budeme dostávat rovnou dva.

Upečené itemy

Dva dny po vydání ligy bylo jasné, že pečení itemů nebude tak dobré, jak se na první pohled zdálo. Hráči přestali sbírat itemy ze země a postupem času se na ně úplně zapomnělo, jen zdržovaly od hry samotné.

GGG se to rozhodlo změnit a vylepšit systém módů, které se rollují na dané itemy. Nemělo by se tak stát, že se podaří narollovat “Added Physical Damage” a zároveň “Deal no Physical Damage”. Tato změna je velmi slibná a konečně by mohla přinést to, na co jsme se v počátku těšili.

Zároveň bychom se měli dočkat vícero dropů silnější Scourge itemů v mapách. Od tohoto patche budou v mapách padat už jen itemy s Tier 3 Scourge. S předchozí změnou by pak mohlo být minimálně zajímavé tyto předměty alespoň zkoumat, než se seberou ze země.


A jaký máte názor na dané změny vy? Budete více hrát Scourge, nebo máte jiné mechaniky, které vás baví více, než tato ligová?

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře