Harvest Teasery

Jak je již zvykem, GGG nám pravidelně před novou ligou naděluje malé kousíčky informací na všech možných platformách.

Teasery kam se podíváš

Novinky se na nás hrnou na redditu, na twitteru, na Discodu, všude je něco… Ale dnes – dnes je jich celá várka hezky tady po kupě. Těsně před začátkem ligy si můžete tedy projít všechno, co na nás od oznámení GGG navalilo.

Skill General’s Cry v akci

Už jsme si skoro mysleli, že nám tenhle Warcry GGG před startem ligy neukáže. A možná si jen nechávali to nejlepší na konec, no posuďte sami:

Změny v Chieftain Ascendency

Že Chifectain dostane nějaký ten buff se popravdě očekávalo, potřeboval to. Změny jsou velice příjemné a směřované především k tomu, aby z něj byla totální bestie s obouručními zbraněmi.

Změny Berserkera

Ani Berserker nezůstal beze změn a ačkoliv nejsou vůbec špatné, instantní doplnění 25% HP a Many nám bude extrémně chybět. Co vám?

Nové Divination karty

Familiar Call

Obrázek 1 z 8

Nové a předělané unikátky

Abhorrent Interrogation

Obrázek 1 z 7

Pasivní strom a Timeless Jewely

Call to Arms Keystone

Obrázek 1 z 10

Ostatní

Craft

Obrázek 1 z 2


A to je vše! Minimálně z toho, co se objevovalo na různých platformách a nebylo součástí běžných novinek. Vše ale popravdě teprve teď začíná. Liga nám doslova klepe na dveře a to pravé objevování novinek může teprve začít!

Jak se těšíte na novou ligu? Jestli minimálně tak jako my, tak vám to nezávidíme, protože samým nadšením budete vyčerpaní ještě před samotným startem! Dejte nám zároveň do komentářů vědět, který teaser vás překvapil nejvíce – nás asi “Hide Remove Only” vychytávka.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na