Jak se v Deliriu daří CZSK scéně?

Jasně, nestreamuje u nás tolik lidí, aby z toho byly sestřihy jako má GFL, ale nějaký ten materiál jsme pro vás našli! A navíc jsme našli čas na další Podcast!

Ty nejlepší momenty

Občas se někomu prostě zadaří a naštěstí to i zachytí na video – níže najdete klipy různých CZSK streamerů a některé rozhodně stojí za to. Dropnutí tabuly první den, 6L na pár fusů nebo Inspired Learning? Jo to jsou na první týden ligy pěkné úspěchy!

Craft naprosto šíleného pásku – Sterakdary
Inspired Learning Drop – Rimtech
Tabula “první” den – Debtorr
Občas craftění ale taky nemusí vyjít – Sterakdary
The Fiend ze Stacked Deck – Rimtech
6L Shavronne’s – Debtorr
Jeden portál nestačí – Sterakdary
A občas najdete portál, který najít nechcete… – Debtorr

Aktivní komunita

Dalo by se říct, že tuto ligu je naše komunita abnormálně aktivní – no ještě aby ne, když Path of Exile opět pokořilo svůj rekord v počtu hrajících hráčů! Důležité ale hlavně je, že se na CZSK scéně Path of Exile něco děje.

Komunitní Discord

Rozhodně musíme zmínit aktivitu na našem Discordu, kde si lidé pomáhají jak nikdy – jasně, občas musíme zasáhnout, protože ne všechno jsou rady a ne vše na Discord patří – ale to k tomu prostě taky patří.

Fórum a Buildy

Zároveň se nám trochu oživuje fórum a lidé začínají pro ostatní hráče psát aktuální build guidy! No a za to patří ten největší dík, buildů vysvětlených v češtině / slovenštině není nikdy dost!

Komunitní soutěže

Za zmínku určitě stojí i menší komunitní soutěž, kterou si pro své příznivce připravil tuhle ligu streamer Debtorr a účast skoro 50 lidí už je docela úctihodná. Ve zkratce se jednalo o podobný styl soutěže, jako běžela globálně na lize Metamorph.

Většinu výher ale “vybral” hráč Kofi (jeho úspěchy jsou zachycené níže), takže do budoucna to určitě bude chtít zapojení více lidí, ať mu má kdo stát v cestě!

Podoné typy soutěží bychom velice rádi dělali ve větším a Debtorrova soutěž je hezkým příkladem toho, že máme komunitu na to, abychom něco takového mohli uspořádat. Dejte nám do komentářů vědět, jestli byste ocenili něco v podobném, ale větším stylu. Samozřejmě se nabízí k tomuto účelu využít i privátní CZ/SK ligy – co vy na to?

Podcast!

Vždycky Vám na podcastu před začátkem nové ligy slibujeme, že to začneme dělat častěji…a nakonec nic. No ale tentokrát – tentokrát slovo dodržíme a vy se můžete těšit na další Exiles.cz Podcast!

Kdy a kde? Jako vždy nás najdete na Twitchi! Začneme v neděli v 18:00 a těšit se na Vás bude složení DJKiller, Rimtech, Debtorr a Faidy! Už teď si tedy klidně můžete na neděli chystat otázky! No a kdo stream nestihne – samozřejmě na něj bude čekat záznam na našem YouTube!

Mrkněte na ExilesCZ přímo na www.twitch.tv

Líbí se vám, co děláme? Pokud ano a chcete nás podpořit a pomoci nám Exiles.cz rozvíjet, můžete se stát našimi Patrony. Především díky našim Patronům je Exiles.cz tím, čím je, děkujeme!

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ferenc
Host
Ferenc

Ty vole, to je snad poprvé, co sem Steraka slyšel mluvit sprostě 😀

Kmínek
Člen

pěkný 🙂