Kdy vychází nová liga 3.10?

Uteklo to jako voda – ani jsme se nenadáli a máme za rohem další ligu! Kdy nová liga vyjde a kdy se začnou objevovat první novinky? To si povíme v dnešním článku – a když budete pozorní, dostatečně kreativní a usměje se na vás štěstí – budete mít tentokrát šanci i něco vyhrát.

Plán příštích týdnů

GGG tento týden započalo takzvanou “press tour” pro nadcházející update 3.10 a s ním spojenou, zatím bezejmennou, ligu. Co to pro nás znamená? No především to, že v úterý 25.2. ve 22:00 našeho času se můžeme těšit na samotné oznámení nové ligy a první informace, po kterých všichni tak dychtíme.

Datum vydání

Od samotného oznámení můžeme pak samozřejmě očekávat novinky každý všední den až do samotného vydání nové ligy. To je aktuálně plánováno na pátek 13.3.2019!

 

Novinky pro vás budeme samozřejmě sledovat a jako vždy se z nich pokusíme dostat maximum. Zároveň díky tomu, že máme posílený tým a o jednoho redaktora navíc – můžete se těšit na úplnou novinkovou smršť!

Konec ligy Metamorph

Metamorph se dá označit za vcelku povedenou ligu, a tak bude těžké se s ní rozloučit – ale jednou to přijít muselo, konec ligy je naplánován na 9.3.2019. Jestli a případně jak vývojáři do hry Metamorph implementují se zatím s jistotou neví.

Nové supporter packy

Jak je již pravidlem, s příchodem nové ligy a koncem předešlé přichází i nové tématické supporter packy. Ty nahradí stávající Metamorph supporter packy, které již brzy nebude možné zakoupit.

Pokud po nich ale dychtíte a víte, že si je nestihnete koupit – nezoufejte. GGG nabízí službu, kdy jim stačí situaci popsat a Metamorph packy pro vás můžou “zarezervovat” na později – stačí napsat na support!

A co jméno nové ligy?

Jak jsme zmínili již výše, prozatím není jméno ligy oznámené, nicméně… na redditu se jeden hráč dotázal, jestli je jméno “na seznamu”. Veteráni PoE a hráči zběhlí na PoE subredditu určitě budou vědět, o který list se jedná.

Pro ty nezasvěcené jde původně o meme, který se vlastně stává skutečností – aneb o seznam nejpopulárnějších názvů metalových kapel. Důležitější než samotná otázka, byla ovšem odpověď od komunitní manažerky Bex_GGG:

Zdroj: reddit.com

 Tipněte si název nové ligy!

Jaké jméno tipujete vy? Mrkněte na uvedený seznam ale klidně i mimo něj a napište nám zde do komentářů váš tip! Zároveň nám napište, o čem si myslíte, že liga bude.

Čekají na vás dvě různé výhry 

Pokud se někdo trefí a vážně nový název ligy uhodne, bude od nás na něj čekat 200 bodů do MTX shopu Path of Exile!

Dále ohodnotíme vaše tipy na to, o čem liga samotná bude. Tu nejkreativnější ohodnotíme 100 body do MTX shopu Path od Exile. 

Stačí tedy provést následující:

  1. Tipnout si název nové ligy do komentáře pod příspěvkem. 
  2. Případně nám napsat, o čem si myslíte, že nová liga bude. 
  3. Čekat na odhalení nové ligy – následující den oznámíme vítěze. 

25
Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kmínek
Člen

Vezmu to vylučovací metodou: Nemesis,Legion,Abyss,Betray,Legacy už názvem ligy byly.
Že by se vrátil nějaký záporák z minulosti a další bude Revenge? Nebo příběh rozvinou tak, aby měli připravený prostor pro PoE 2 aby to navazovalo? Nějaká další zkáza, takže Armageddon?

Jiny88
Člen

Název ligy by mohl být Ritual. Sirus byl poražen, ale nechce se vzdát bez boje a proto provede temný rituál a povolá si k sobě další posili které budou patřit s ním do endgame. Co se ligové mechaniky týká, těžko říct. Ale jelikož teď bylo plno věcí v mapě, věřím že by mohli přidat něco co je mimo mapy, něco jako je delve.

Alan Grey (AG)
Host

Já tipuji Necrosis.

Kvjetak
Host
Kvjetak

Nazev tipuji Tormentor. Jelikoz soucasna liga je tzv. mala, nova liga bude obsahovat nejake komplexni prvky s velkym dopadem na core game tipu Delve, Betrayal apod. Mozna se budou otevirat nove portaly do zatim neznamych dimenzi/map.

EskimoJoe
Host
EskimoJoe

Revenant

Blade_Warrior
Člen

Entropy

Gruel
Host
Gruel

Docela se mi líbí Decay, v mapě by se objevil boss a postupně by hráči ubíral staty a životy dokud by jeden nebo druhý neumřel.

Nirdana
Host
Nirdana

Další sezóna s názvem Insanity přinese honbu za vlastní osobností. Nový záporák ovládající vaši mysl vás chce využít ke svým účelům a vy mu v tom musíte zabránit.
Synthesis style incurse se stopováním vlastního charakteru v útržcích reality s následným odhalení cíle hlavního antagonisty, jenž bude ovlivňovat odměny.

To vše provázené smyčkou hlasu Zany: “Still sane, exile?

Fenry
Host
Fenry

Carnage

hefaistokles
Člen

můj názor -> forgiveness,

Soldas77
Člen

Jméno nové ligy bude možná Terror. Doufám že v další lize bude v map device mod nemesis at můžu zase točit Headhuntery xD

Jakub
Host
Jakub

Já jsem pro název Mortuary. Ani né tak proto, že by se mi to hodilo do hry ( mohli by udělat ligu na toto téma a mě by se to líbilo ) ale že i ten název má sílu a hezké znění. Takže jsem pro tento název. Mohlo by se po dokončení bosse jít do márnice, kde by se vyskytovali nějaké více powerfull varianty zabitých bosů a mohli by se tam i dělat nějaké statistiky kdo kolik čeho zabil atd. Pro takové “number-lover” jako jsme já by se to mohlo líbit.

Jaktchor
Host
Jaktchor

“It should be” si vykládám jako “mělo by být, ale není”. Jméno ligy tipuji “Autophagy”. O čem to bude? Dojde k odstranění/úpravě určitých částí některých předchozích lig (torment incursion místnost, lepší Apex bossfight, Haku v betrayalu atd.) a dočkáme updatu stash tabů, aby se do nich dalo dát vše co dropuje (což se nyní nedá). Takže QoL liga

Franta Puta
Host
Franta Puta

Behemoth :3

Azure
Host
Azure

tipuji Eclipse. Takže s tím by i souviselo NPC. Byl by to uctívač Lunaris, který po nás bude chtít najít úlomky měsíce (Moon shards), aby je mohl obětovat své paní. My bychom na oplátku dostali možnost vstoupit do jeho komnat v Lunaris templu a tam by byla truhla s pokladem, podle toho kolik moon shardů bychom mu dali (odstupňováno tiery).

rst
Host
rst

Eclipse/Apocalypse

Seejay
Host
Seejay

Nová liga Asylum

JohnySnake
Host
JohnySnake

Nelze si nevšimnout jistých podobností v pojmenovávání nových featur potažmo celých expanzí s WoW… Nehodlám rozebírat kdo se kým nechává inspirovat, je mi to jedno a nijak mi to nevadí, ale s ohledem na to, mi přijdou pravděpodobné názvy jako: Monolith, možná Insanity… Ale pak by mě nenapadal žádný originální spůsob jak to spojit s hrou nebo dějem, takže bych se možná spíš řídil tím, co se chystá v ještě vzdálenější budoucnosti (PoE2) a přikláněl se k názvům jako Carnage, Armaggedon, Apocalypse atd

Honzakus
Člen

Za mě by to mohl být novým názvem: Requiem

Katnye
Host
Katnye

Můj typ pro jméno je Maelstrom. Liga v které půjde o nějaký druh rybaření nebo prozkoumávání moře. Rybí nepřátelé, rybářské unikátky. Na mapě by to mohlo fungovat tak, že se objeví vodní vír do kterého bude možné vstoupit a bude se tam bojovat s packy rybích monster a na konci by byla nějaká truhla s lootem kterou by bránil boss. Byla by šance že by mohl spadl úlomek mapy na které by byl těžký mořský boss (něco jako Poseidón) z kterého by padaly mořské unikátky jako třeba jewel nebo zbraň (jako u Shapera nebo Siruse). Nebo by to bylo o… Číst vice »

Kmínek
Člen

Můj typ pro jméno je Maelstrom. Liga v které půjde o nějaký druh rybaření nebo prozkoumávání moře. Rybí nepřátelé, rybářské unikátky. Na mapě by to mohlo fungovat tak, že se objeví vodní vír do kterého bude možné vstoupit a bude se tam bojovat s packy rybích monster a na konci by byla nějaká truhla s lootem kterou by bránil boss. Byla by šance že by mohl spadl úlomek mapy na které by byl těžký mořský boss (něco jako Poseidón) z kterého by padaly mořské unikátky jako třeba jewel nebo zbraň (jako u Shapera nebo Siruse). Nebo by to bylo o… Číst vice »

Kubička
Člen

Taky to testnu.. 😀
Obscure

Bronzen
Host
Bronzen

Mortuary