Konec hledání Labyrint Trialů!

Jak často se Vám stává, že hledáte Trialy pro Uber Lab déle než týden? Nebo že je musíte hledat na 820 global chatu? Možná celý proces urychlila změna ve využití Offering z patche 3.15., ale to, co přichází v 3.16., překvapí asi většinu.

Trial

Hráči si dlouhodobě stěžovali na přílišnou obtížnost kompletace jejich posledního dílku ascendance díky tomu, jak těžké je svépomocí najít všechny Trialy. V průměru to může trvat až 150 map. To je opravdu slušná suma. V praxi tomu tak reálně není, díky dalším možnostem, jak vynutit spawn Trialu. V každém případě byli většinou hráči overlevelnutí a boost z Labu ve chvíli, kdy se k němu dostanou, již opravdu potřebují.

GGG se tak rozhodlo pro radikální změnu! Abyste se dostali do Eternal Labyrintu, stačí Vám pouze přijít do Labyrintu, vložit Offering to the Goddess, a otevřete tak Uber Lab. Ano, je to tak! Nemusíte dokončit jediný trial v mapách, abyste se dostali k poslední části své Ascendancy skládačky.

Zároveň pak dochází k jistému nerfu spawnu trialů, kdy se Trialy budou spawnout pouze ve žlutých a těžších mapách. Zároveň se zvětší minimální úroveň pro vstup do Eternal Labu na level 68, což je vlastně takový vstupní level do bílých map.

Díky této změně se pak ruší i ta, co přišla v patchi 3.15, a tedy Offering vložený do Map Device neudělá vůbec nic.


Co říkáte na tuto změnu? Za nás je to dokonalé zjednodušení, které nás jako hráče přiblíží k tomu, abychom se mohli specializovat na kompletaci Atlasu, a ne farmu jednotlivých trialů.

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře