Livestream k odhalení nové ligy

Ultimatum pomalu ale jistě končí a spousta z nás se již nemůže dočkat nové ligy. Kraťoučký teaser, který zatím GGG vypustilo nám toho úplně moc neukázal, ale brzy nás již čeká opět velké odhalení na livestreamu.

Harmonogram

Pojďme se tedy podívat, jak to vše bude probíhat časově za sebou. Čeká nás odhalení, podcast Exiles.cz, konec ligy Ultimatum a pak několik dní netrpělivého čekání na novou ligu.

Livestream odhalení nové ligy

Samotného odhalení během livestreamu se dočkáme již ve čtvrtek 15.07. ve 22:00 našeho času. Čeká nás opět nějaký ten trailer, detailnější povídání o nové expanzi a taktéž Q&A s komunitním streamerem ZiggyD a hlavním vývojářem Chrisem Wilsonem.

Na stream se bude možné podívat na oficiálním twitch kanálu Path of Exile na twitch.tv/pathofexile.

Exiles.cz Podcast

Vše, co nám GGG ukáže probereme s vámi na dalším Exiles.cz podcastu. No a i když vám zde povídáme, jak napíšeme přesné časy, zatím není úplně tak jisté, jestli se na podcastu společně uvidíme v sobotu 17. nebo v neděli 18. července. Vše se ale zajisté včas dozvíte – sledujte náš Discord a sociální sítě pro více informací.

Konec ligy Ultimatum a start ligy nové

Ultimatum skončí v pondělí 19. července v 11 hodin večer našeho času. Do této chvílie máte tedy poslední možnost si užít Trialmastera a ligovou mechaniku, jelikož nebude po skončení přidána do hry. Trialmaster se zřejmě ještě vrátí – ale jak a kdy to bude, není zatím jisté.

No a konečně to nejdůležitější – start nové ligy, která zatím nemá jméno. Nová expanze startuje jako obvykle v pátek, tentokrát 23.07. Přesný čas nám zatím nebyl oznámen, ale předpokládáme, že opět bude start kolem desáté hodiny večerní.


Tak co, těšítě se na novou ligu?

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments