Na čem GGG nyní pracuje?

Jelikož je Incursion venku již měsíc, GGG nám přináší nějaké ty informace o tom,  co s ligou budou ještě dělat a taky nám odhalili nějaké ty plány do budoucnosti – o kterých už ale stejně všichni pár měsíců ví.

Novinka nám toho zase tak moc neřekla, ale co naděláme – jdeme se na to mrknout společně!

Update 3.3.1: Dvě nové místností do Templu!

Již za týden tu máme update 3.3.1 a s ním přijdou dva nové typy místností! Jaké místnosti to budou a jak Temple ovlivní nám ale GGG zatím nesdělilo – prý se máme na info těšit začátkem příštího týdne.

A je tu další fix bugu, který né úplně všechny potěší. Pokud jste hráli Cold Snap build a říkali jste si, jak pekelně OP je ta DoTka… no možná to bylo kvůli tomu, že se mohlo překrývat více Damage over Time efektů tohoto skillu – což je bug. Bug, který bude v updatu 3.3.1. opraven.

Jestli jste teď smutní – nebuďte! GGG o tomhle bugu vědělo celou dobu a skill byl podle toho taky vybalancován – jakmile bug tímhle patchem opraví, zvednou mu i dmg a to až o 25%, takže to ani nepocítíte… pokud jste tedy nehráli s trapkami a nepřekrývalo se vám na bossovi 20 Cold Snapů najednou.

Pak klasicky přijde spousta dalších bug fixů a menších změň jako vždy.  Za zmínku ale určitě stojí, že by měla hra po patchi běžet lépe hráčům, co hrají přes DirectX 9 nebo mají slabší grafiky.

Update 3.3.2: Konečně došlo na party!

V updatu 3.3.2. by mělo konečně dojít na vylepšení hraní v partách! HURÁ! To nejlepší na tom všem je, že patch s těmito změnami by měl přijít již za pár týdnů. Menší sneak-peak toho, co se chystá najdete v článku na oficiálních stránkách.

V srpnu nás čeká 1-měsíční liga

Podobně jako tomu bylo těsně před koncem Bestiary ligy, se i nyní chystá před koncem Incursion zapnout jednoměsíční ligu. Jaký to bude event a jestli půjde opět o nějakou variaci Flashbacku ovšem nemá nikdo tušení.

Zatím to ale není důležité – důležité je, že i  v dobách, kdy aktivita v ligách upadá, bude co dělat.

Potvrzeno – další liga bude v září!

Další větší update pro Path of Exile nás čeká již v září a jeho součástí bude i nová liga. Její název ani obsah zatím není známý, ale důležité je, že po konci Incursion nás GGG nenechá ani chvíli vydechnout a hned se pustíme zase do něčeho nového – a to je přesně to, co chceme!

Půjde o update s číslovkou 3.4.0 a jeho obsah, kromě nové ligy, se bude opět zaměřovat i na nové skilly a vylepšení těch starých – je jen dobře, že GGG v tomto pokračuje a 3.3.0 nebyl konečný bod v cestě za vybalancováním skillů.

Součástí tohoto updatu bude také mnoho vylepšení pro PvP, o změnách, které se do PvP chystají se můžete dočíst na oficiálních stránkách.

Update 3.4.0 bude bude vycházet 31. srpna 2018 a prý budeme dostávat pravidelné dávky informací již od začátku měsíce.

ExileCon aneb začněte šetřit na letenky!

O ExileConu se již nějakou chvíli povídá a bylo již několikrát řečeno, že právě během této akce na Novém Zélandě někdy koncem roku 2019 se oznámí “Mega-update” s číslovkou 4.0.0.

Žádné nové informace sice nejsou, ale díky velkému zájmu lidí o ExileCon se prý dává do pohybu vše trochu dříve. Tedy alepsoň co se týče logistiky, takže už během tohoto roku bude možnost se na ExileCon registrovat.

Takže začněte šetřit a raději si kupte opravdu velké porcelánové prase, protože letenky na NZ nejsou zrovna levné.


 

Tak jo, první novinka o PoE na tomhle webu je za námi – a ani to nebolelo. Doufám, že se vám to tu zalíbí a společně CZ a SK komunitu Path of Exile trochu více oživíme a pravidelně tu pod novinkami budeme diskutovat. Přeji skvělé dropy a věřím, že se setkáme u další novinky!

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře
Rimtech00

Mega!