Nejnáročnější PoE jaké můžete zažít!

Máme za sebou polovinu ligy. Ligy, jež má jednu z nejlepších retencí hráčů za posledních pár let. Čím to bude? Nejspíše tím, že Heist dostává pravidelné updaty, které zlepšují odměny a stabilitu hry. Sebelepší změny však neudrží hráče navždy. A proto přichází Zizaran se svojí megakrutopříšně náročnou ligou.

Zizaran’s Racing Gauntlent

Snad nejznámější tvář Path of Exile organizuje společně s několika dalšími streamery a hlavním sponzorem Shopify deseti denní ligu s názvem Racing Gauntlent. Hráči budou soutěžit a sbírat body za levelování postavy, zabíjení bossů a hloubkové zkoumání Delvu.

Celá liga pak pojede jako SSFHC se všemi damage a life módy. Ano, znamená to, že Hillock Vás může one-shotnout aniž byste si to uvědomili a celá hra se bude hrát dost odlišně.

Odměny

Říkáte si, proč se účastnit něčeho, kde Vás může zabít i zlý pohled bílé mobky a riskovat tak zdraví své či svých komponentů? Motivace je docela velká! Nejenom, že se bavíme přibližně o 50000$ prize poolu, který si rozdělí nejlepší hráči dle bodů získaných během hraní. Ale! Budou probíhat i náhodná losování!

Náhodná losování

V případě, že se zúčastníte ligy a splníte některé z podmínek, dostáváte se automaticky (ať již žijete, nebo zemřete) do náhodného slosování o velmi hodnotné ceny. Navíc, pokud budete mít opravdu odvahu, můžete tyto podmínky splnit s více postavami a zajistit si tak vyšší šanci na úspěch. Nemůžete však vyhrát dvě ceny z jedné kategorie viz. obrázek.

Jak se zúčastnit?

Hráči se mohou začít registrovat na event v úterý 10.11. ve 16:00 našeho času. Počet míst je omezen na 10000, a proto doporučujeme včasnou registraci.

Registrace bude pak probíhat na oficiálním racing discordu v sekci #join-here.

Samotná liga pak bude začínat v sobotu 14.11. Nezapomeňte, že v úterý 17.11. je svátek, máme tedy výhodu a více času na hraní! 😉

Pokud již ztrácíte motivaci hrát a chcete si vyzkoušet PoE v podobě, kdy se hraje jako úplně jiná hra, doporučujeme tento event vyzkoušet. Dejte vědět, kdo se zúčastní, ať Vás mohou jít ti ostatní podpořit.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BEERsom (Dočky)

Míst je konkrétně 8500 pro,, veřejnost,, 😉. Jinak, já do toho určitě půjdu 👍