Nové mikrotransakce a soutěž o 30 EUR do Steamu!

Není lepší čas, kdy si dát nějakou tu soutěž, když je většina z nás zavřená doma a neustále hrajeme PoE, co říkáte? A to obzvlášť, když jsou do hry přidané nové transakce.

Deset nových mikrotransakcí

GGG vydalo nové mikrotransakce, které jsou přinejmenším zajímavé. Nejdříve přišli se dvěma efekty pro skilly, ale hlavně s velice povedeným petem, u kterého máme nutkání ihned klikat na tlačítko koupě. Následně poté přidali Stygian Carrion Golema. Posléze 3 další “Stygian” MTX. A potom? Ještě další 3! Máme tu tedy pořádný Stygian balíček.

Gore Stormbind efekt

Stormbind je úplně čerstvý channeling skill přidaný v aktuálním updatu 3.10 – no pravdou je, že se moc lidem nelíbí a třeba to tahle MTX nějak zachrání – no anebo taky ne…

Stygian Mikrotransakce

Co se týče Stygian mikrotransakcí – kdo by nemiloval Herald efekty, křídla, či efekty na zbraně – a footprinty? Ty se využijí vždy. Celkově tenhle “balíček” Stygian efektů hodnotíme velice kladně! Co vy?

Nine-Tailed Fox pet

Tohle je asi to nejlepší z těchto třech přidaných mikrotransakcí. No a vlastně se nebojíme říct to nejlepší přidané za dlouhou dobu. Jestli jste fandové petů, tohohle devítiocasého hybrida mezi liškou a vlkem…prostě musíte mít! Jen ta cena 360 bodů… ale pořád máme pocit, že to za to stojí, co vy?

Soutěž o 3 poukázky v hodnotě 10 EUR

Deset nových mikrotransakcí, tři poukázky v hodnotě deseti EUR a tři vítězové, hezky to jde k sobě, co říkáte? Společně s naším partnerem Herní-kupony.cz jsme si pro vás připravili soutěž na Facebooku Exiles.cz o desetieurové poukázky do vaší Steam peněženky.

Kupony na Steam můžete mimochodem využít i pokud používáte klasického klienta, po propojení účtu můžete bez problému nakupovat body do PoE přes Steam a pak klidně zase hrát přes klasického klienta. No anebo je můžete koneckonců využít na cokoliv na Steamu – kdo říká, že jsme spoutáni jen jednou hrou.

Detaily soutěže

Samotné detaily soutěže najdete přímo v soutěžním příspěvku na našem Facebooku. Ve zkratce ovšem jde o to, abyste popsali svůj build bez použití jakéhokoliv názvu ze hry. Jednoho výherce vybere “lid” Facebooku pomocí počtu lajků na komentáři a zbylé dva vybere naše redakce.

Velké díky patří partnerovi soutěže Herní-kupony.cz, který věnoval ony tři poukázky na 10 Euro do vaší Steam peněženky. Herní-kupony.cz jsou na trhu již velice dlouho a jsou u nás největším oficiálním prodejcem kuponů do her a je u nich možné zakoupit i poukázky na Steam.

To nejdůležitější pro nás ovšem je, že jsou profesionální a kupony, které prodávají, jsou oficiální a legální. No a koneckonců jsou to lidé jako my – jsme tedy velice rádi, že můžeme spolupracovat právě s nimi.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na