Nové Watchstones a Unikátky? Heist ve 3.13?

Systém odhalování střípků nové ligy pro 3.13. je celkem odlišný od předchozích lig, ale musíme nechat, že se nám líbí. Trocha zdravé filozofie totiž nikoho nezabije, a navíc vytváří krásné “konspirační teorie” a jistým způsobem rozšiřuje herní komunitu, protože se ve světě pak pořád něco šušká.

Malé velké změny Atlasu

Všechny dosavadní teasery tomu začínají silně napovídat. Vzpomínáte si na obrázek z minulého článku, kde jsme rozebírali jistou teoretickou možnost vybírat si, jaká mechanika se spawne na mapě?

Dnešní obrázek to skoro potvrzuje a nejenom to!

They sought novelties from far and wide at her insistence, never satisfying her curiosity, her lust for conflict and contest.

Další zmínka o , doposud nevíme, o koho by se mohlo jednat, ale jistá podezření máme. Může to být samotná Kalandra? Nebo jiná bytost, která má něco společného s Harbingery?

Co je ovšem podstatné a celkem pravděpodobné, je přidání nových watchstones, které umožní přidávat již zmiňované mechaniky do Atlasu. Soudíme tedy alespoň dle obrázku, kde si po detailnějším průzkumu můžete všimnout, že symboly na “kamenech” jsou stejné jako symboly na obrázku v předchozím článku. A to už je dobré znamení!

Jak by pak mohlo probíhat jejich získávání? Pravou formu se nejspíš dozvíme až s finálním odhalením, ale jisté návrhy máme. Určitě by bylo fajn, kdyby určitý počet kamenů šlo získat jen samotným postupem v dějové linii Atlasu. To by umožnilo i více casualním hráčům měnit styl hraní a progresování Atlasu. Na druhou stranu by bylo určitě dost motivující, aby ty nejlepší watchstones padaly třeba až v posledních tierech map, nebo z end-game bossů.

Unikátky

Co se týče unikátek, tak tam moc informací nemáme a můžeme pouze vařit s naší vlastní představivostí.

Rukavice nám připomínají tak trochu Inpulsu. Můžeme tak čekat další elektro šílenství? Boty s drápy zas Skin of the Loyal, nebo možná prohloubíme naše znalosti o “The First Ones”, o kterých tak rád mluví Einhar?

V každém případě především helma v nás vyvolává jistý pocit temnoty a síly a troufáme si tvrdit, že bude nějakým způsobem spjatá právě s onou mocnou bytostí, o které se bude točit celá tato liga.

Co myslíte vy? A jak se Vám vlastně líbí střípky vedoucí k odhalení nové ligy? Přemýšlíte na různými teoriemi, nebo radši jen zabíjíte moby a lootujete itemy? Podělte se s námi o Vaše názory do komentářů.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments