Novinkové okénko 3.13.1c a první zprávy o 3.14.

Je to měsíc od vydání nové ligy, která se dle našeho názoru opravdu povedla. GGG stále pracuje na opravách některých bugů, které hráči reportují a zároveň také pracují na nové lize 3.14.

Patch 3.13.1c

  • Proroctví Monstrous Treasure nemůže být nyní aktivováno na mapě s Blood Vessels
  • V Rituálech už by se neměla objevovat neviditelná monstra
  • T4 Harvest bossové mají snížený life pool
  • Stone Golem má nově delší attack range a také bude častěji používat Slab Slam a Rolling Stones skilly
  • Opraveno velké množství bugů, které shazovali hru

Oznámení 3.14.

Spousta hráčů se ptala, jak to bude s vydáním nové ligy 3.14. vzhledem k tomu, že ta aktuální byla posunuta kvůli vydání Cyberpunku.

GGG chce dodržet svůj 12-13 týdenní development cyklus, a tedy na ligu 3.14. se můžeme těšit někdy na začátku dubna. Ritual pak bude ukončen pět dní před začátkem nové ligy.

Odhalení proběhne stejně jako v případě ligy 3.13 a to na www.twitch.tv/pathofexile. GGG se totiž tento koncept líbí a slibují si od toho mnohem větší úspěšnost, než od klasického traileru a kopy článků. Navíc pro nás chystají jistá překvapení, která by jinak odhalit nemohli.

Počítáme s tím, že se máme na co těšit. Avšak stále máme před sebou ještě hromadu času v Ritualu. Jak se Vám líbí aktuální liga a jak se vlastně těšíte na tu novou? Máte už nějaký typ, čeho by se mohla týkat, či něco, co byste tam rozhodně chtěli vidět? Podělte se s námi do komentářů.