Novinky pro Raise Spectre skill

Zdá se Vám Specter pool příliš omezený? Po Deliriu už nebude, GGG totiž přidává stovky nových typů monster, které můžete oživit.

Změny Raise Spectre skillu

GGG přidalo přes 350 nových monster do poolu příšer, které můžeme oživit pomocí Raise Spectre skill gemu. Jedná se především o monstra, které nebylo možné z technických důvodů oživit, protože některé skilly fungovaly pouze ve specifických situacích nebo měly monstra zvláštní systém spawnu.

To se s Deliriem mění a my si tak budeme moci povolat pomocníky i z Abyss, Delve, Betrayal, Synthesis, Legion nebo Conquerors of Atlas. Někteří z těchto pomocníků využívají nové skilly a jsou tak odlišní od těch, na které jsme byli zvyklí.

Nové buildy a možnosti

Možností a buildů, které to otevírá je nespočet. Nebudeme se tak muset soustředit pouze na ty nejlepší Spectry jako byli Slave Drivers nebo Solar Guards. Představa, že si oživíme Frost Dragon z T3 Delvu nebo třeba Baranite Thaumaturge, je neuvěřitelná a opravdu se na ni těšíme!

Může se třeba stát, že uvidíme i buildy, jako je tento.

Desecrate a jeho změny

Mimo jiné veškerá monstra, která mohou být oživena jako Spectry mohou být také spawnuty pomocí Desecrate, pokud už jsme je jednou jako Spectry oživili. Budeme tedy muset nejdříve najít námi požadovanou potvoru, zabít ji, oživit pomocí Raise Spectre a pak se nám uloží do našeho Desecrate poolu.

GGG do budoucna plánuje přidávat i další Spectry, a proto pokud objevíte nějaké monstrum, které nemůže být oživeno, ozvěte se a GGG zváží jeho implementaci.

V redakci jsme byli rozhodnuti, že novou ligu nebudeme startovat se Spectrami, ale s těmihle změnami se obáváme, že Spectry zkusíme potřetí!

Co vy? Vyzkoušíte nové Spectry, nebo začnete s jiným league starter buildem?

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na