Oznámení ligy 3.15

Už máte naplánovanou dovolenou? Možná ještě chvíli počkejte. Ultimatum se pomaličku blíží ke svému konci a je tak na čase začít plánovat příchod nové ligy.

Kdy vyjde 3.15?

Vydání nové expanze (ano, je to takhle napsané v oficiálním příspěvku) se plánuje na polovinu července a Ultimatum bude končit přibližně 5 dní před vydáním nové ligy.

Přesné oznámení data vydání se pak dozvíme přibližně 24. června.

Oznámení

Oznámení o vydání nové ligy a všech relevantních informacích pak můžeme očekávat ve formě oblíbeného streamu na www.twitch.tv/pathofexile stejně, jako tomu bylo u posledních lig.

Co můžeme očekávat od 3.15?

Mimo klasických challanges a nových odměn nás čekají další balanční změny napříč celou hrou a mnoho dalšího! Rozsah nové ligy bude větší, než byl u Ultimata. Domníváme se, že můžeme očekávat něco podobného, jako byl například Heist.

Kdo ví, co na nás vše čeká – nezbývá nám, než se nechat překvapit 24.6. Do té doby můžeme jen spekulovat, co se asi stane. Jaké změny a co nového byste chtěli vidět vy ve 3.15?

Exiles.cz Podcast #13

V případě, že vše půjde dle plánu, můžete se taktéž těšit na další Exiles.cz Podcast, kde si novinky ohledně připravované expanze společně probereme. Podcast budete moci sledovat v neděli 27.06. na našem Twitch kanálu ExilesCZ. Pokud stream nestihnete, budete moci v dalších dnech najít záznam na našem Youtube.

Začneme jako obvykle přibližně v 19:00. Datum a čas se ovšem může ještě změnit, doporučíme tedy sledovat náš Facebook Discord.