Pořádný upgrade pro Stashky – včetně těch zdarma

Složky a afinita stashek jsou konečně tu! Co to je a proč je to tak super?

Stash Tab Folders

Systém Stash Tab Folders je možností vytvořit z několika různých stashek jednu hromadnou složku. Budeme si tak třeba moci vytvořit složku Trade a v ní budou vnořeny veškeré naše stashky, kde něco prodáváme.

Snad již od zítra (05.11.2020) budeme mít možnost vytvořit takovéto složky pomocí tlačítka zvýrazněného výše na screenu. To, kolik složek si vytvoříte, jak je nazvete, či které stashky si do nich dáte – to je jen a čistě na vás.

Za nás je to vážně velká věc, protože jakmile máte hodně stashek, orientace dokáže být relativně šílená. Tyto složky nám vše rozhodně zpříjemní.

Stash Tab Affinities

Systém Stash Tab Affinities je možností přiřadit jednotlivým stashkám nějaký “vztah” k určitým typům itemů. O této funkci se z nějakého důvodu spekulovalo jako o Pay2Win. Toho se ale vůbec nemusíme bát – afinitu budeme moci přiřadit i pro základní stashky zdarma.

Co to je a jak to funguje?

Vlastně je to úplně jednoduché. Řekněme, že máme úplně obyčejnou stashku a přiřadíme ji afinitu “Currency”. Jakmile použijeme při otevřené stashce na jakoukoliv currency v inventáři CTRL+kliknutí pro přesun do stashky, přesune se do této stashky s afinitou. A to samozřejmě i když máte zrovna otevřenou úplně jinou stashku.

Specializované stashky jako například stash pro currency mohou mít samozřejmě afinitu jen pro daný typ, viz obrázek výše. Tato funkce bude ale obzvláště užitečná právě pro hráče bez specializovaných stashek.

Tímto updatem dáváme tedy sbohem extrémně složitému třídění itemů a částečně možná i tak oblíbeným “dump stashkám” – tedy místu, kam po mapě naházíte hlava nehlava úplně vše a pak trávíte X hodin jejich tříděním.


Co na tuto funkci říkáte? Budete afinitu a záložky používat? Za nás je to skvělý krok právě směrem k úplně free to play hráčům! Dejte nám vědět do komentářů.

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kmínek

Napadá mě několik otázek: Jaká bude odezva od ctrl+kliknutí předmětu k uložení do příslušné stashky? Jak “inteligentní” systém bude? Protože některé věci tagnuté jako např. “map” momentálně zvýrazní nejen mapy, ale i některé fragmenty nebo i chisely. Pokud budu mít nastavené affinity na stashkách a zároveň budu chtít mít stashku, kam se budou ukládat veškeré dropy např. z projektu grand heist, beachhead apod.. půjde to vůbec? Pokud ano, kam věci budou padat?
Každopádně to vyzkouším auvidíme, jestli dám sbohem hodinovému třídění dump stashek.

BEERsom (Dočky)

Mě se to rozhodně líbí! A věřím že když ne hned, tak časem to vyladí k dokonalosti

Kmínek

Naštěstí je možnost vypnutí/zapnutí affinity snadno přístupná přes tlačitko “options” v pravém horním rohu truhly, takže stačí jen nezapomínat 🙂

Kmínek

Ještě mě napadlo, že by affinity mohla pomoct některým (líným) jedincům se dokopat k úklidu stashek na standartu. 😀