Rework, který jsme chtěli už několik let!

Znáte ten pocit, kdy si stěžujete na něco, co vás otravuje již několik let a najednou se celý problém vyřeší? Teď to zažije většina hráčů! O co se jedná? To se dovzíte v dnešním článku.

Bestiary

Jak řekl jednou známý steramer Zizaran: “Bestiary je best, má to totiž ve jménu.” Buffy, které dostáváme v Ultimatu tuto mechaniku ještě posilují.

Nově bude totiž přidáno několik craftů, které budou přidávat mody na mapy, nebo mody na influencnuté itemy. Vlastně takové cílené exalty.

Aby však nebylo vše jen růžové, dostáváme také jeden silný nerf. Velmi oblíbené opětované splitování dobrých itemů bude nově skoro znemožněno. Každý ze splitnutých itemů totiž dostává keyword Split a znemožňuje tak další split daného itemu (může být však mirrornut).

Tyto splitnuté itemy navíc nepůjdou ani imprintovat. Proč je to tak silný nerf jsme zmínili i na našem Exiles.cz Podcastu, kde jsme funkci splitů a jejich sílu v současné verzi hry.

Incursion

Jedna z nejlepších změn celé ligy je jistě možnost itemizovat Váš Temple of Atzotal, který můžete následně tradovat s ostatními hráči.

Dostáváme tak konečně možnost vytvářet temply “na zakázku” a následně je prodávat. Z druhé strany pak můžeme kupovat itemy a nespoléhat na ostatní hráče, jako tomu bylo doteď.

Mimo itemizace templu dostáváme také buff speciálních incursion unique itemů.

V neposlední řadě, buff hlavního bosse (vysavač, ufo, jakkoliv ho chcete nazývat), který bude nově dropovat itemy dle toho, jaké máte roomky v daném templu. Čím vyšší tier templu, tím vyšší bude i následná odměna.

Obecně byly pak buffnuty jednotlivé temple módy a temple, který bude mít více místností s vyššími tiery tak bude na úrovni těžších červených map.


Jak potěšeni jste těmito změnami a která Vás nejvíce překvapila?