Royale Event, Podcast a Twitch Dropy

Bude Path of Exile: Royale novým “eSportem” pro Path of Exile? Co můžete získat na twitchi během eventu a co nás čeká další dny? Pojďme se na to vše podívat.

Path of Exile: Royale

Pokud jste to ještě nezaregistrovali, Path of Exile mód Royale je zpět ve hře a GGG to s ním myslí zřejmě dost vážně. O samotném módu jsme již psali v článku oznamujícím ligu Expedition – dnes se však podíváme na jeho změny a především event, který GGG dělá ve spolupráci s Twitch Rivals!

Změny v Path of Exile: Royale

Vezmeme to ve zkratce a hezky bodově jen ty nejdůležitější věci. No a pokud chcete rovnou TLDR verzi: Blight dostalo nerf a Royale by měl být daleko víc vybalancovaný. Změny uvedené níže ovlivňují pouze Path of Exile: Royale, na základní hru nemají vliv!

  • Blight dostalo 30% nerf damage a duration stáhli na 1.5s
  • Nerf Explosive Arrow
  • Whirling blades má teď 1,5s Attack Time (dříve 0,5s)
  • Buff pro Ball Lightning, Fireball a Burning Arrow (ignite prolif)

PoE poprvé na Twitch Rivals!

GGG se dalo dohromady se známým kanálem a značkou Twitch Rivals a přináší nám první velký event v Path of Exile: Royale. V tomto eventu se po dvojících utkají v tomto módu hry známí streameři. Především čekejme PoE streamery, ale na soupisce je i Kripparrian, MrLlamaSC a další zajímavé osobnosti!

Tento event je, když se to tak vezme, prvním krůčkem Path of Exile k opravdu kompetitivní scéně. Doufejme tedy, že to bude stát za to. Detailní informace s celou soupiskou naleznete v tomto článku.

Twitch Dropy během eventu

Během trvání eventu bude možné získat Twitch dropy, a tedy MTX zdarma! Čeká na nás super pet Slépka a parádní Weapon skin v podobě krásné sekery.

Jak získat drop? Je to jednoduché – stačí si propojit PoE účet s Twitchem a dívat se na event! Slépku získáte již po půl hodině sledování a Weapon Effect po 2 hodinách sledování.

Jak propojit PoE účet s twitch účtem?
  1. Klikněte na následující odkaz https://www.pathofexile.com/my-account/twitch a případně se přihlaste.
  2. Klikněte na propojení s twitch účtem – akci poté stačí potvrdit na stránce twitch, která se otevře
    1. Pokud už máte účet propojený, uvidíte text “Twitch Prime Drops: Your account is eligible to participate in Twitch Prime Drops.
  3. Jakmile budete mít nakoukáno potřebný počet minut, musíte si MTX claimnout na této stránce https://www.twitch.tv/drops/inventory

Další Exiles.CZ Podcast již v neděli!

V Path of Exile se toho od startu nové ligy plné nerfů a změn událo vážně, ale vážně hodně. Všechno s vámi rádi probereme ve složení Kubička, DJKiller a Kofi již tuto neděli 01.08. v 19:00 na twitch kanálu exiles.cz.


Těšíme se na vás na podcastu! A napište nám do komentářů, co si o Path of Exile: Royale a těchto eventech myslíte!

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments