Scourge challenges #1 – už máš Scourge peta? Že ne? Tak koukni, jak na to!

Ano, je to tak. Tuto ligu vydáváme článek s návody na challenges o dost dříve než ligy minulé. Máte tak spoustu času a prostoru na to svého Scourge peta získat. Protože, kdo by ho sakra nechtěl? V dnešním článku se podíváme na prvních deset.

Prvních 10 challengí

První challenge velice často jako hráči uděláme a ani vlastně nevíme o tom, že jsme je udělali. Primárně by mělo jít o challenge, které jsou velice jednoduché a měl by je dokázat udělat úplně každý.

1. Glimpse an Alternate Reality

Velmi jednoduché a splnitelné každým hráčem, který dojde do Mud Flats v Act 1 a “nasadí” si Blood Crucible, který pak spouští vše spojené s ligovou mechanikou.

Vlastně si říkáme, že by mohli udělat speciální achievment pro ty, kteří Blood Crucible nikdy v lize nepoužili.

2. Gear Up

Vybavte svoji postavu následujícím (veškeré předměty padají z mobů, lze je koupit i vendorů, nebo získat v ligových mechanikách):

3. Craft Items I

Challenge, která má za cíl naučit hráče používat basic currency, která padá během hraní.

4. Defeat these Act Bosses I

Jednoduchá challenge, která se splní, jakmile projdete první polovinou actů. Jedná se totiž o finální bosse každého daného aktu.

5. Awaken the Blood Crucible

Jedna z prvních malinko obtížnější challenge. Musíte alokovat 20 bodů do svého Blood Crucible. Body získáváte tak, že aktivně hrajete mechaniku Scourge a porážíte Scourge monstra.

6. Craft Items II

Další z výzev, která má za cíl naučit hráče používat basic currency.

7. Defeat Scourge Monsters

Cílem výzvy je porazit veškeré druhy Scourge monster. Nejlepším návodem pak bude dělat ligovou mechaniku a dřív nebo později je najdete všechny.

8. Defeat these Act Bosses II

Další z challenges, kde musíte porazit finální bosse jednotlivých aktů. V případě, že se pravidelně dostáváte do map, je tohle pro vás free challenge point.

9. Gear Up II

Také velmi jednoduchá výzva. Pro její splnění stačí equipnout tyto předměty, které začnou padat v pozdějších fázích aktů a mapách:

  • Crimson, Viridian nebo Cobalt Jewel
  • Unique Item
  • 5 linknutý item – může dropnout, jednodušší však bude ho vycraftit pomocí Orb of Fusing, případně koupit na trade. Tuto ligu jsou i 6 linky velmi levné

10. Master the Passive Skill Tree

Abyste splnili tuto výzvu, je třeba alokovat 10 bodů do Masteries ve stromě. Masteries jsou nové pasivní body, které byly přidány ve 3.16. Tyto body umožňují “přetvářet” pasivní strom k obrazu svému. Můžete si totiž vybrat, co daná másterka bude dělat. Důležité je však dodat, že abyste si mohli masterku vybrat, musíte mít volný passive point a vybranou Notable node.


V dalším článku nás čeká příštích 10 challengí a pomalu vás v této sérii provedeme všemi, které nám tato liga přichystala. V mezičase nám můžete dát vědět, kolik challengí již máte vy, a která vás zatím potrápila nejvíce!

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře
Fera

Zdarec borci. Nejdříve vám chci poděkovat, že pomáháte se hrou nám méně zdatným co se týče angličtiny nebo mechanik ve hře. Hra samotná toho opravdu moc nevysvětlí ani neporadí. Mám jeden dotaz,jelikož hraju melee phys buildy, nejsem si jist, jak pochopit následující. Owerhelm physical damage reduction. Jestli to chápu správně, tak potřebuji mít co nejvyšší hodnotu phys dmg reduction on hit, abych překonal nepřátelskou odolnost vůči fyzickému poškození? Díky předem a sorry za takovou hloupou otázku…

Jachym

Owerhelm phys red je podobné jako ele dmg penetration, zjednodušeně řečeno, pokud má enemy 90% phys red tak bys mu dával dmg rovni 10% tvého max phys dmg… Pokud máš ze stromu, nebo itemu Owerhel 10% phys dmg reduction tak každým hitem ignoruje enemakovo phys red o hodnotě 10% (tedy v tomto případě by ti enemy redukoval pouze 80% phys dmg )

Fera

Stručně a jasně vysvětleno, děkuji. Právě že jednoho bosse sejmu jak nic ale nějakého dalšího můžu ládovat jak šílený a neubírám mu skoro nic. A jelikož převážně hraji na phys dmg, tak jsem to chtěl přesně pochopit. Za což ještě jednou velké díky. A všem přeji krásné prožití vánočních svátků 🙂

fifablcz

Cus… Momentalne jsem na ciste 24 a nadale to vypada bidne 🙂 takovy 2-3 pri trose stesti jeste pujdou, ale dale abych snad o pulnoci tancil pri mesicku a obetoval sousedovi kozu 🙂 …vcera jsem se chystal, ze obetuji exalted prave kvuli craft challengy a nakonec jsem nemusel…. Staci vejit do syndicate hide a doufat ze tam bude casove omezeny craft…. 4 currency se mi razem vyresili samy 🙂 tak treba to nekomu pomuze usetrit trochu penez… Diky za vasi praci a cus