Slevy na Stash Tab a nové mikrotransakce

Začíná být Vaše truhla přeplněna vším možným nebo si chcete prostě usnadnit hraní? Tak teď je vhodný čas popřemýšlet o koupi Stash Tabů, jelikož jsou v pěkné slevě!

Slevy na Stashky

V Path of Exile padá tuna věcí a tak u půlky z nich si člověk říká, že by nebylo zlé, je mít v bezpečí své truhly… třeba se to bude někdy hodit, že? Jenže základní místo dokáže velice rychle dojít – a to obzvlášť, když běháte mapy. 

Koupě dalšího místa a specializovaných stashek je asi tou nejlepší volbou, jak podpořit vývojáře a zároveň si zpříjemnit hraní. Nemluvě o tom, pokud chcete vášnivě prodávat věci – na to jsou zapotřebí prémiové stashky. Obchodovat jde sice “zadarmo” přes programy třetích stran, ale co si budeme nalhávat, nacvakat to přímo ve hře, je prostě úplně jiný level.No a tak není nikdy vhodnější chvíle na koupení spousty dalšího místa nebo speciálních stashek jako nyní – když je na všechny Stash Taby sleva. Sleva na všechny typy stashek je až do brzkých ranních úterních hodin. Přesněji řečeno do 04.02.2020 04:00 našeho času, tak na nic nečekejte, tenhle deal za to prostě stojí!

Co se zbylými body?

Máte už potřebné stashky a nevíte, co dalšího s nakoupenými body? Nebo si prostě chcete “potunit” vzhled některých skillů? GGG tenhle týden vydalo několik nových mikrotransakcí, které rozhodně stojí za povšimnutí.

Harbringer Flame Dash

Flame dash je jeden z nejpouživanějších skillů ve hře – a tak se velice rychle okouká. Tenhle týden nám na něj ale do obchodu přistála skvělá mikrotransakce a dle nás je to jedna z nejlepších MTX tohoto týdne.

Proč, ptáte se? Nechává na zemi pěkný efekt, ale hlavně… hlavně designéři mysleli konečně na detaily! Pokud flamedashem s tímto MTX zapálíte moba, bude hořet modře! Hurá!

Ghostflame Cyclone

Další extrémně používaný skill Cyclone (najděte nám lepší melee skill a dostanete zlatého bludišťáka…) získal tenhle týden také docela pěknou zelenou variaci. Ghostflame mikrotransakcí je ve hře už spousta, a tak může doladit vzhled Vaší postavy.

Prismatic Double Strike

Double strike už dlouho není králem melee skillů, ale nějakou pěknou animaci rozhodně potřeboval.

Prismatic mikrotransakce nemusí být pro každého ale špatně nevypadá, co myslíte? Jen ho asi nebude moc lidí kupovat – statistiky z poe.ninja hovoří jasně.

Využití Double Strike na SC Metamorph. Zdroj: poe.ninja
Summon Mannequins Skin

Ne, ve hře není nový skill, jedná se pouze o skin na skill Summon Skeletons. No a o tom se nedá zrovna říci, že by byl málo používaný jako výše zmíněný Double Strike. Jen si úplně nejsme jisti jeho krásou. Ne, že by zpracování bylo odfláknuté, to rozhodně ne – ale nepřijde Vám divné vyvolávat figuríny?

Resonator Portal

Posledním přírůstkem je nový skin na portál – není to portál revoluční – ale v tom je asi jeho krása. 

Není to nic šíleného… takový základní portál na steroidech a za nás má prostě palec nahoru, co za Vás?


No a jestli máte mikrotransakcí a stashek již tuny, ale máte šílené nutkání někoho podpořit, můžete se stát našimi Patrony a zapsat se do naší Síně Slávy!