Teaser a datum vydání nové expanze Siege of the Atlas odhaleny!

Trvalo to déle, než jsme chtěli – nakonec jsme se ale dočkali a to co nám ukázal nový i když krátký teaser… nás plně uspokojilo! Pojďme si tedy shrnout, co vše jsme se z vydaného teaseru dozvěděli.

Datum vydání nové expanze a ligy

Začněme tím nejdůležitějším, na co všichni tak dlouho čekali – otázkou, kdy výjde nová expanze. Siege of the Atlas, jak se nové rozšíření nazývá, si budeme moci zahrát 4. února ve 20:00 našeho času na PC. Na konzolích si nicméně hráči budou muset opět počkat, a to až do 9.2.

Již 27. ledna ve 20:00 se ovšem dočkáme plnohodnotného představení nové expanze. Vše proběhne již klasicky livestreamem na https://www.twitch.tv/pathofexile. Po odhalení nás bude čekat ještě Q&A s v komunite známým streamerem ZiggyD, který vyzpovídá Chrise Wilsona.

Co vše nám prvních 9 vteřin teaseru vyzradilo?

Grinding Gear Games se poslední dobou vydalo cestou schovat do co nejkratších teaserů co nejvíce informací – no a tento teaser není výjimkou. Primárně nám teaser ukázal, že nové supporter packy jsou vskutku odkazem na nové endgame bosse, a že se můžeme těšit na expanzi Atlasu.

Pokud si nicméně video pustíte normálně, prošvihnete několik drobných detailů. To až ve chvíli, kdy pátráte frame po framu, narazíte na pár dalších teaserů uvnitř teaseru. Abyste nemuseli posouvat video snímek po snímku, níže vám dáme několik screenshotů.

První takový snímek nám ukazuje víceméně celý Atlas
Druhý obrázek nám zřejmě Atlas trochu přibližuje a vypadá to, že fialové koule budou značit mapy.
Pokud ten samý snímek trochu upravíme, jako třeba uživatel /u/mastahslayah na redditu, potvrdíme si i že v pozadí se skrývá Maven.
Další snímek zabírá “explozi”, kterou dělá postava – menší teaser na jeden ze skillů nového bosse?
Hůře viditelné – avšak těsně před tím, než se postava rozhodne přilétnout směrem k divákovi, můžeme si všimnout druhé postavy za ní, která nápadně připomíná Eldera.

Na redditu byl teaser zároveň oznámen slovy “A new era begins. They are here.” – volně tedy přeloženo “Přichází nová éra. Jsou zde” – což velice koresponduje s “They are coming”, které nám rok v kuse vtloukal do hlavy průvodce expanzí Echoes of the Atlas – Envoy. Tím vším se potvrzují teorie, že v nové expanzi Atlasu uvidíme více bytostí ze světa Maven či ze světů dalších a vše bude o tom, že se rozhodli pro menší “návštěvu” našeho světa.

A co Scourge – půjde do Core hry?

To je otázka, kterou si kladla zřejmě velká spousta hráčů a je na ní jednoduchá odpověď – v tuto chvíli Scourge do hlavního jádra hry přidán nebude. Scourge nebo některé mechaniky této ligy se ve hře možná objeví později, ale samotnou ligovou mechaniku již neuvidíme po konci 3.16.


A co vy? Jak se vám nový teaser líbí a odhalili jste některé skryté teasery uvnitř teaseru sami?

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře