Tipy a triky na start Ultimatum ligy

Nová liga je za rohem a v tuto chvíli většina hráčů Path of Exile panikaří a nemá tušení, co hrát. Prvním naším tipem tedy je – buďte v klidu, však nejde o život.

Stáhnutí updatu

Pokud chcete začít hrát hned při startu, bude k tomu potřeba být brzo ve frontě – a tedy mít již při spuštění serverů stažený update. Pokud používáte originálního klienta, může vám s tím pomoct torrent s updatem pro Ultimatum. Důležité je zmínit, že tento postup nefunguje pro steam.

Kde a jak můžeme update stáhnout s předstihem?

GGG každou ligu v den spuštění uvolňuje torrent se souborem, kde je celý nový patch. Obsah zipu, tedy soubor Content.ggpk stačí poté překopírovat do složky s hrou a nahradit jím ten původní. Jen pozor – nesnažte se s tímto novým souborem zapnout hru hned. Počkejte na večer, až půjdou oficiální update servery!

Torrent můžete nalézt v tomto oficiálním článku anebo využít přímého odkazu na stažení zde.

Důležitá je příprava

Pokud chcete začít hrát hned v 22:00 s cílem dostat se co nejdříve do map, rozhodně je zapotřbeí se připravit. V minulosti jsme již napsali 2 články, které vám dokáží při startu ligy dost pomoci. Sice už to jsou takové archeologické vykopávky, ale pořád v sobě mají ty správné a důležité informace a my slibujeme, že jim na příští ligu dáme nějaký refresh.

Jako první můžete čerpat z našeho článku, který se vyloženě zaměřuje na start nové ligy. No a pro tu část s efektivitou vám dokáže pomoci náš článek “Hrajeme efektivně: Čerstvý start”

Nehrajte sami!

A tím nemyslíme vyloženě hraní v partě – to zrovna v Path of Exile určitě není pro každého. Na startu ligy bude jako vždy výběr ze spousty streamů, ať už těch zahraničních či domácích. Těsně před startem pro vás chystáme stream i my! Níže tedy naleznete tipy, kam můžete zajít na pokec.

Exiles.cz – https://www.twitch.tv/exilescz

Před začátkem ligy se s námi můžete potkat na našem Twitch kanálu, kde si probereme společně s hosty poslední novinky, které se třeba nevešly do našich článků či posledního podcastu.

Probereme si taktéž nějaké leaguestarter buildy, protože budeme stejně nerozhodní jako vy. Začínáme přibližně ve 20:00!

Debtorr – https://www.twitch.tv/102debtorr

Debtorr nám sdělil, že hodlá od začátku ligy hrát neobvyklý build – jestli půjde o novou metu nebo se rozhodne po pár hodinách postavu smazat, to zatím jisté není. Co je jisté je spousta zábavy a prý giveaway o fyzické věci – zmínil Blight pumpu a Exalty z 3D tisku.

Kubička – https://www.twitch.tv/vlcidoupe

Kubička dle jeho slov bude na startu ligy hrát co nejvíce to půjde a hodlá experimentovat s buildem, který asi ještě nikdy nikdo neviděl. Hodlá co nejdříve pushovat bose a progressovat Atlas.

Faidy – https://www.twitch.tv/faidy_tv

Faidy to hodlá tuhle ligu pushnout a přemýšlí i o 24 hodinovém streamu, nebo lépe dle jeho slov “konec až budu úplně mrtvej”. Buildem si stejně jako většina z nás není ještě jistý, ale zřejmě nakonec novou ligu rozjede s úplně novým skillem Reap.

Plavec – https://www.twitch.tv/plaveccz

Plavec si pro vás na začátku ligy chystá rychlý průběh kampaní, ideálně pod 4 hodiny a farmení bossů hned ze startu. Začne s Armageddon Brand a poté plynule přejde na Burning Arrow.

Sterakdary – https://www.twitch.tv/tensterakdary

Pokud jste spíše ranní ptáčata a neradi hrajete novou ligu přes noc, můžete novou ligu odstartovat v sobotu v 08:00 se Sterakem! Když jsme se ho ptali, co můžete čekat, povídal něco o osobním rekordu zaběhnutí kampaně pod 5 hodin a Svém Legendárním Ukradeném Storm Brand buildu.

Simo – https://www.twitch.tv/thesimo87

Simo zřejmě nebude streamovat ihned na startu ligy, ale o víkendu na jeho stream prý určitě narazíte. U Sima se můžete těšit na efektivní gameplay a dobré rady – ačkoliv ještě stále neví, co bude hrát, věříme, že do startu ligy vymyslí něco, co projede kampaní a Atlasem jak nic.


Budeme se na vás na nové lize těšit a doufáme, že si ji naprosto ultimátně všichni užijeme!

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře
Zuki

pecka :p