Tipy na start Harvestu + stream před startem

Nová liga začíná za pár hodin a jsme si jistí, že všichni budeme trávit rozhodováním, co budeme hrát a hltáním novinek na poslední chvíli. Na chvilku tedy zvolněte, usaďte se a přečtěte si pár tipu na start Harvestu, které se vám určitě budou hodit!

Stáhnout update už teď?

Ano – je to možné, tedy pokud používáte klasického klienta. Hráči na Steamu mají bohužel smůlu. Ale možná to je další argument, proč využívat spíše oficiálního klienta.

Kde a jak můžeme update stáhnout s předstihem?

Bude to jednodušší, než by se mohlo zdát. GGG ráno v den ligy uvolní torrent se souborem, kde je celý nový patch. Obsah zipu, tedy soubor Content.ggpk stačí poté překopírovat do složky s hrou a nahradit jím ten původní. Jen pozor – nesnažte se s tímto novým souborem zapnout hru hned. Počkejte na večer, až půjdou oficiální update servery!

Torrent můžete nalézt v tomto oficiálním článku anebo využít přímého odkazu na stažení zde.

Připravte se na start ligy

Tak jako každou ligu se i dnes bude náš druhý tip týkat přípravy na start. V minulosti jsme již napsali 2 články, které vám dokáží při startu ligy dost pomoci. No a i když jsou již staršího data, jsou pořád aktuální.

Jako první se můžete podívat na náš článek, který se vyloženě zaměřuje na start nové ligy.

Následně už to bude jen o tom, abyste novou ligu odstartovali efektivně – v tom vám dokáže pomoci náš druhý článek “Hrajeme efektivně: Čerstvý start”

A pokud jste úplní nováčci? Doporučíme se mrknout na naše videa věnované právě vám! Naše začínající série videí vám vysvětlí úplné základy. Nalézt je můžete na této stránce.

Důležitá je i motivace hrát

Hrát jen tak je super, ale občas to chce něco “víc”. Tuto ligu se GGG rozhodlo uspořádat malou soutěž, která se bude týkat zabití nového Harvest bosse.

Jako odměny na nás čekají kosmetické mikrotransakce a na toho nejlepšího – notebook od Alienware. Detaily naleznete na oficiálních stránkách.

Nehrajte sami, je to nuda!

I když se rozhodnete hrát to největší peklo – HC SSF (nejlépe ještě na privátní lize se všemi módy…), můžete u toho koukat na stream nebo interagovat s ostatními na Discordu. Věřte, že váš zážitek se zlepší o 100%!

Na startu ligy bude výběr ze spousty streamů, ať už těch zahraničních či domácích. Těsně před startem pro vás chystáme stream i my! Níže tedy naleznete tipy, kam můžete zajít na pokec.

Exiles.cz – https://www.twitch.tv/exilescz

Před začátkem ligy se můžete potkat s námi na našem Twitch kanálu, kde budeme probírat poslední novinky, které GGG uvolnilo, a které se již nevešly do samostatných článků.

Rádi se taktéž podíváme na vaše buildy, se kterými budete chtít Harvest začít a samozřejmě bude spousta prostorů pro běžný pokec a vaše dotazy. A taky se chystá menší speciální oznámení pro naše Patrony. Budeme rádi, když dorazíte – začínáme přibližně kolem 19:00!

Rimtech – https://www.twitch.tv/rimtech00

U Rimtecha se můžete prý tentokrát těšit na HC SSF variantu nové ligy. Čeká na vás spousta zábavy, pomoc nováčkům a šílené buildy. A přejeme, ať se nedočkáte během streamu žádného RiPu! No a jestli si před začátkem ligy nebudete jistí, co hrát – zastavte se. Rim bude určitě jako vždy probírat spoustu různých buildů před samotným startem.

Debtorr – https://www.twitch.tv/102debtorr

Debtorr začíná svůj stream ve 21:00, kdy bude ještě před začátkem ligy probírat novinky a ladit svůj plánovaný Ice Crash build. Jestli se těšíte pořádné slamy, určitě se u něj zastavte!

ArcadeBulls – https://www.twitch.tv/arcadebulls

Pokud raději hrajete a žijete přes den než přes noc, můžete ligu odstartovat společně s legendárním ArcadeBulls, který se opět zamiloval do PoE.

Začíná v sobotu cca v 9:00! Čekat na vás bude hraní v partě a zřejmě Ground Slam Berserker!

Komunitní Discord

No a pokud nejste zrovna typ, co chodí na streamy – zastavte se u nás na Discordu, kde je komunita taky velice aktivní!

6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hellercz

Poe hrát jedině sám ! Protože tato hra není stále dělaná na party play … který se doufám v poe 2 zlepší !

Soldas77

Jen tak pro zajímavost máš tam malou chybu u bejka když už tak jsi tam měl hodit taky jeho stream. Protože bejk má na sobotu připravenou jinou partu než hrát ze sterakem kterej začíná až v neděli. A navíc bude hrát jinej build než máš napsáno.

hellercz

“Hráči na Steamu mají bohužel smůlu. Ale možná to je další argument, proč využívat spíše oficiálního klienta.”
Já to mám na Steamu a jen tak jsem se mrknul a aktualizace tam již je .. 14,5 GB .. takže pohoda.

ExilesJeSračka

Exiles je sračka