Uber Lab první den bez obav?

Ano, vypadá to tak – s příchodem ligy 3.14 bude jednoduché získat trialy pro Uber Lab a navíc na nás čekají lepší odměny!

Trialy rychle a jednoduše

Známe to asi všichni, ale především SSF hráči – získat jeden či dva poslední trialy pro vstup do Uber Labyrintu pro poslední Ascendency body, to dokáže být pořádné peklo. To se ovšem s příchodem updatu 3.14 změní.

Popravdě se divíme, že s tímto systémem GGG nepřišlo už dávno – funguje totiž již dlouhou dobu třeba u fragmentů na Atziri. Pokud vezmeme Offering to the Goddess – tedy vstupní kámen do Uber Labu, a dáme ho do map device, spustí se náhodný Uber Lab Trial. Jak jednoduché, že?

Stále tedy platí, že bude zapotřebí najít alespoň první trial, ale poté již můžete “točit” trialy do nekonečna, dokud nebudete mít všechny. Nezapomeňte totiž, že na konci každého trialu padá další Offering.

Dá se tedy říci, že ihned po nalezení prvního trialu v mapách máte jistotu, že dokážete během relativně krátké chvíle, a odvážíme si tipnout, že i v rámci minut, získat veškeré zbylé Trialy. Pak už se jen stačí vydat vstříc nejtěžšímu Labyrinthu.

Edit po patchnotes

Po vydání patch notes bylo zapotřebí výše uvedené řádky vyškrtnout. GGG nás v krásném snu bohužel nenechalo a v patchnotes se objevila věta: “Trials opened in this way will not award an Offering to the Goddess upon completion.” Tak jednoduché to přeci jen nebude, ale i tak nám to zajisté cestu k poslednímu labyrintu zkrátí.

Labyrinth se teď vyplatí!

Ano – Labka se vyplatila vždy, ale málokdo na ní měl nervy, buďme upřímní. Jenže nyní bude hlavní odměna Uber Labu, enchanty, konečně trochu deterministická. GGG nám přidá možnost si vybrat mezi 3 enchanty na helmu, enchantem na boty a enchantem na rukavice. S tím, že rovnou uvidíme, co je to za enchanty a budeme si moci jednoduše vybrat.

Jak je vidět na obrázku výše, všechno je jasné již předem a velkou výhodou je, že vidíme přesné enchanty na všechny 3 sloty. Pokud tedy nenajdete vysněný enchant na helmu, třeba se vám bude zrovna hodit ten na boty. Získávat potřebné enchanty tedy bude neskutečně lepší než dříve.

staroNové unikátky

Vylepšení systému enchantů však není to jediné, na co se můžeme v Labu těšit. Přidávají se 2 zbrusu nové unikátky, které mohou padnout jen zde, z nichž nám GGG zatím odhalilo pouze jednu.

Zároveň bude z beden na konci Labu šance na drop unikátních jewelů, které byly dříve rozdávány každý den těm nejrychlejším hráčům. Jde o unikátní jewely Emperor’s Cunning, Emperor’s Wit, Emperor’s Might a Emperor’s Mastery. Attribute stackeři mají zajisté nyní velkou radost! Co a jestli vůbec něco, bude nyní odměňováno hráčům s nejrychlejším průběhem labyrintu, to není zatím známo.


Jak se vám změny Labyrinthu líbí a donutí vás tyto změny běhat labyrint více než dříve? Nás popravdě ano.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

díky.