Ultimátní banhammer udeřil!

Je to více již nějaká ta chvíle od vydání nové ligy Ultimatum. Měli jsme dostatek času na to si hru užít a být svědky všemožných šíleností a banů. Dnes se na tyto příhody tak společně podíváme.

Jak nešel start ligy

Start ligy nevyšel tak, jak jsme si mnozí z nás přáli. O dlouhých frontách a nekonečném čekání na zábavu jsme již psali v předchozím článku. Dnes se tak podíváme na to, co se stalo potom, kdy se servery začaly z části probírat k životu.

Bugy, chyby a exploiteři

Na každý start ligy se váže hned několik bugů, kterých si hráči dřív nebo později všimnou. Popravdě je skoro nemožné se těmto problémům vyhnout a zabránit jim dopředu, a proto je několik prvních dní po spuštění ligy pro GGG nejkomplikovanějším obdobím ligy.

Když se ale objeví chyba, která umožňuje využívání problému hry k “obohacení” hráčů, je to problém. A přesně to se stalo v Ultimatu.

Survival encounter v nové ligové mechanice totiž neměl strop lootu a zkušeností, které z tohoto eventu bylo možno získat. Toho si všimla hned pěkná skupinka hráčů a pro svůj prospěch začala této chyby využívat.

Jak takové loot exploze vypadjí? Podívejte se na video.

Ani streameři se banům nevyhnuli

Celkově, dle oficiálního vyjádření dostalo ban 20 uživatelů a do konce ligy si tak nezahrají. Navíc budou jejich postavy voidnuté, tzn. že se nepřenesou do parent ligy.

Znáte streamera Empyriangaming? I on je jeden z těch, které zasáhl banhammer a do konce ligy si již nezahrají. Tedy nezahrají… Jejich account dostal ban, ale GGG jim nezakázalo si založit nový účet a hrát na něm, či vytvářet pro hru content. Znamená to tedy, že trest možná není takový, jaký by si zasloužili. Nicméně je fér, že i streameři, kteří chybu exploitovali byli potrestáni.


Jak to vidíte vy? Myslíte si, že je správné, že GGG zabanovalo uživatele za využívání chyby pro své vlastní obohacení?

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments