Unikátní unikátky Harvest ligy #2

V minulém článku jsme viděli pár zajímavých kousků, ty perly nás ale čekají dnes!

Wildfire

Wildfire již nepřidává nové projektily a AoE?! Cože?! Pápá, Molten Strike buildy.

Počkat! Molten Strike teď může chainovat! YAY!

Ale má o 50% méně projektilů. Meh.

Přesně tohle mi probíhalo hlavou, když jsem si četl změny pro Wildfire a upřímně nevím, jak to s touhle unikátkou dopadne.

GGG navrhuje jewely tak, aby buď buffovaly daný skill, nebo upravily jeho styl hraní. V případě Wildfire je to to druhé. Díky chainu tak získáme nový “hopíkový” magma build, který navzdory tomu, že Molten Strike dostane damage buff, stejně pocítí oslabení v single target damage.

Tento problém by mohl kompenzovat projectile travel distance, který se nově scaluje dle projectile speed, čímž získáváme větší kontrolu nad rozsahem jednotlivých “magma hopíků”.

Uul-Netol’s Embrace

Tady už se dostáváme k zajímavější hračce! Uul-Netol’s Embrace má nově 25% šanci triggeru skillu Bone Nova při zásahu krvácejícího nepřítele místo potřeby ho zabít. Což je obrovská změna k lepšímu.

Nejenom, že díky tomu bude Bone Nova konzistentnější (interní cooldown by měl být nezměněn, tedy na 0,5s) a využitelná na single target bossích, ale sekera také dostává poměrně velký damage buff, který ji dostává do hledáčků theorycrafterů.

Bone Nova

Hotfooted

Hotfooted dostává číselný buff do movement speedu a nově také attack a cast speed bonus. A ten cast speed za to fakt stojí!

Kombinace s Mokou’s Embrace (2x) může přinést až 60% attack a cast speed buff, což už je hodnota, která bude sakra poznat!

Pyromaniaci světa Wrealcastu se tak mohou těšit na novou podporu svých selfburn buildů.

Brain Rattler

Shockovat nepřátele s melee buildy nebylo úplně jednoduché anebo si žádalo převeliké investice. Ovšem s novým Brain Rattlerem, který dostává obrovský buff do chance to shock.

Aby z něj byla pořádně šokující zbraň, dostává také mód, který říká, že shock bude tak silný, jako bychom tím hitem dali o 300% víc damage. GGG si slibuje, že se Brain Rattler bude využívat právě jako melee shocking weapon, což by se mohlo díky tomuto buffu stát.

Zapomenout bychom neměli ani nový implicit, který dává 5% šanci na udělení double damage. A to se sakra vyplatí oproti delšímu stunu!

The Dark Seer

Dark Seer se stává naší novou slepeckou holí. Dostává buff v podobě číselného navýšení global damage a šance na oslepení nepřátel.

Nově, místo toho, aby nás dělal imunním vůči slepotě, nám pouze neovlivňuje naší šanci na zásah během toho, co jsme slepí. Navíc, a to je velmi důležité, když jsme my samotní slepí, tak nepřátele, které my oslepíme, dostanou debuff Malediction.

Jak tedy zajistit, že oslepneme?

Tento meme jsem si nemohl odpustit. Každopádně v kombinaci například s takovým Second Sight se můžeme stát permanentně slepými, aniž bychom přišli o Light Radius a využít tak veškerých bonusů, které poskytuje Dark Seer a Second Sight.


Tohle byly všechny unikátky, které nám GGG odhalilo. Které z nich se Vám líbili nejvíc?

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na