Užitečné odkazy

Chybí vám tu odkaz na nějakou stránku, program, streamera, návod nebo třeba váš oblíbený PoE Discord? Napište nám na našem komunitním Discordu!

Programy

AutoHotkey

Pokud budete využívat jakýkoliv program pro PoE založený na “makrech”, AHK je naprostou nutností, bez které programy jako TradeMacro nebudou fungovat.

Program stačí stáhnout a nainstalovat. O nic víc se starat nemusíte – pouze vám umožní spustit soubory s makry a skripty.

Instalátor najdete zde.


Path of Building

Path of Building je program, který vám umožní velice komplexní plánování vašeho budoucího charakteru – a to včetně spočítání DPS za různých okolností, importu itemů atd.
Pokud chcete vědět, jak váš build bude fungovat v opravdu “finální” fázi včetně věcí, je PoB nejlepší možností.
Zároveň pokud chcete následovat některý z buildů, je PoB “nutnost” – většina tvůrců v dnešní době totiž přikládá tzv. “Pastebin” pro PoB – pak stačí párkrát kliknout a máte celý build naimportovaný.
Vždy nejnovější verzi PoB můžete stáhnout zde.


Path of Building “Fork”

Komunitní rozšíření výše zmíněného programu Path of Building. Většina lidí začíná nyní využívat právě tuto variantu, jelikož je více aktualizovaná a má ještě lepší možnosti. Jak tento fork nainstalovat, se dozvíte zde.


PoE Skill Tree Planner (Emmitt)

Plánovač stromu skillů od Emmitta je již zažitou klasikou, která ovšem nestrádá ani dnes.
Pokud si chcete pouze velice pohodlně a velice přehledně naplánovat pasivní strom vašeho buildu, jde zřejmě i o lepší verzi než jakou vám nabídne PoB.

Jednoduchost, rychlost a přehlednost jsou důvody, proč velice často raději sáhnout po plánovači od Emmitta.

Aktuální verzi tohoto plánovače najdete vždy zde.


Mercury Trade

Mercury Trade je program, který vám ulehčí obchodování v Path of Exile.
Tento jednoduchý program vám přidá do hry overlay a tlačítka pro rychlé odpovědi, invite do party, a také vám usnadní hledání daného itemu ve stashce.

Nejnovější verzi Mercury Trade naleznete vždy zde.


POE-Trades-Companion

Alternativa k Mercury Trade, která má i nějaké bonusové funkce. Mercury Trade navíc nemusí správně fungovat všem uživatelům a v tu chvíli se alternativu rozhodně hodí mít!

Nejnovější verzi naleznete vždy zde.


Trade Macro

Trade Macro je program, který vám pohodlně umožní kontrolovat cenu unikátních itemů či skill gemů přímo ve hře, zjistit DPS zbraně, ale také odhadnout přibližnou cenu raritních věcí.

Pro zjištění ceny použijte: ALT+D (případně CTRL+D)

Pro zjištění DPS zbraně použijte: CTRL+C

Nejnovější verzi Trade Macro naleznete vždy zde.


PoE Overlay

Nová a velice povedené konkurence PoE Trade Macra. Oproti výše zmíněnému využívá pro vyhledání cen oficiální trade místo poe.trade a má spoustu zajímavých možností. O tomhle prográmku jsme dokonce napsali článek, kde se dozvíte všechny potřebné informace.


PoE-Addon-Launcher

Nebaví vás zapínat všechny ty makra a programy manuálně jedno po druhém? Nebylo by lepší prostě jednou cvaknout a tím zapnout jak PoE, tak všechny potřebné doplňky? No tak přesně to pro vás udělá PoE Addon Launcher, zkráceně známý také jako PAL. Nejaktuálnější verzi naleznete vždy zde.