Vše, co víme o Scarabech!

“Scarabs” – tohle slovo bylo po několik dní snad největší záhadou PoE a vždy když se objevilo, celý reddit šílel. Nyní už máme ale konečně informace a musíme říct, že Scarabové budou super!

Nenápadný sneak-peak Scarabů, který se objevil na oficiálním twitteru.

 

Co a k čemu budou Scarabové?

Scarabové budou typ fragmentů na jedno použití. Budou se tedy používat společně s mapami v Map Device a nějakým způsobem nám ovlivní mapu, či do ní něco přidají. 

 

První obrázek Scarabů, který GGG pustilo do světa na Redditu.

Pokud si tedy pamatujete na Legacy League, vaše oči teď určitě září štěstím, jelikož mechanika Scarabů bude velice podobná Leaguestonům. 

Máme další podrobnosti?

Ano – máme! Díky šťourání a nikdy nekončícím otázkám komunity máme informací daleko více. Díky bohu za reddit a za to, že GGG je na něm tak aktivní!

Jak budeme Scaraby získávat?

Scaraby bude možné získat pouze na Betrayal lize (zatím) z beden úkrytů jednotlivých členů Syndikátu. Každý člen Syndikátu poté bude dropovat (tedy jeho bedna bude) určitý typ Scaraba. 

Zde se tedy objevuje první indicie toho, že bude velice důležité, jak budete Syndikát v Betrayal lize ovlivňovat. Stačí si zjistit, který ze členů má Scaraba třeba na drop Divination karet a hurá – můžete se ho vždy snažit dostat na vrchol a farmit pouze tohoto Scaraba.

Jsou Scarabové nějak rozděleni na Tiery?

Ano! Jak je vidět na obrázku výše, GGG nám ukázalo zatím 2 tiery – “Polished” a “Gilded”. Na fóru se ale Chris o Scarabech rozepsal více a sdělil, že tiery Scarabů budou 3 – Rusted, Polished, Gilded. 

Tyto tiery budou záviset na úrovni daného člena Syndikátu, kterému “Scarab patří”. Pokud budete tedy chtít farmit Gilded Divination Scaraba (který zřejmě bude dávat 300% more), bude třeba daného člena Syndikátu dostat v jejich hierarchii co nejvýše. 

Kolik Scarabů celkem je?

GGG nám sice odhalilo zatím jen dva Scaraby, ale konečný počet Scarabů můžeme snadno dost přesně odhadnout.

Jak již bylo řečeno, Scarabové budou padat pouze ze úkrytů členů Immortal Syndicate a jejich typ bude záviset na tom, kterého člena úkryt byl. A teď už nám stačí jednoduchá matematika.

Členů Syndikátu je (zatím) 18 – čili můžeme očekávat minimálně 18 různých Scarabů. Scarabové se dělí na 3 tiery, takže 18×3 = dohromady bude ve hře zřejmě 54 Scarabů

Můžeme “vydedukovat” nějaké další Scaraby?

S jistotou můžeme říci, že nás bude čekat Scarab, který bude zaměřen na Delve – zřejmě nám dá do mapy Voltaxic Sulphite. To víceméně GGG potvrdilo v jedné z novinek, kde psali, že díky Scarabům budeme moci více Delvovat. 

GGG “potvrdilo” Delve Scaraba

Pokud budou Scarabové na Delve, dá se předpokládat, že budeme mít Scaraby i na Incursion a Bestiary.

Jelikož byl oznámen Scarab pro Breach, dá se víceméně předpokládat, že GGG určitě udělalo i Scaraba na Harbringery

No a pokud opravdu “oživují” Leaguestony, asi na nás budou čekat i věci z dalších lig – jako Essence, Strongboxy, Invasion bossové, Tormented Spiriti a Perandus boxy. To jsou všechno věci, které stačí “přidat” do mapy a krásně se u nich dá pracovat s tiery. 


Další Scarabové jsou ovšem jednou velkou záhadou – na co byste chtěli vidět Scaraby vy? Co třeba na větší drop Currency? Joo, to by byla paráda…

 

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře