Vylepšení Delve ligy již brzy !

Včera se GGG zmiňovalo o tom,  že pracuje na sdílení vylepšení při našich cestách dolem a množství azuritu sdíleného mezi postavami v lize.
Dnes bychom Vám chtěli napsat o všech důležitých vylepšeních, které přijdou do Delve ligy již velice brzy.

Pozn.: Toto nejsou oficiální patch notes, ale pouze seznam plánu na kterém se pracuje. Pokud bude vše probíhat v pořádku, očekávejme patch během pár dnů live.

  • Změna EMP charge animace a přidání efektu, takže bude již mnohem snáze rozeznatelný.
  • Sdílení množství Azuritu a vylepšení mezi postavami ve stejné lize na účtu.
  • Opravení chyby, kde se Azurit zasekává ve zdech. (pozn. o tom bychom mohli vyprávět že?)
  • Opravení chyby kde světelný rádius v dole byl občas zobrazený příliš velký. Toto působí zmatení hráčům a působí tak , že není potřeba vylepšení resistancí apod. Také to způsobuje to, že monstra které vidíme na kraji rádiusu dělají obrovské škody (protože jsou vlastně v temnotě).
  • Nyní již bude vždy jeden dynamit stačit na zničení porušených zdí v dole. Toto sice nedává smysl pokud vylepšujete poškození dynamitu, zkuste jej ale použít na monstra ve skutečných hlubinách 😉 . (pozn. takže vylepšování dynamitu se vyplatí pouze pokud jej budete používat proti nepřátelům)
  • Změna světlic aby se rozsvítili instantně, chránili Vás správně a padali přesně tam kde je hodíte. Stále bude na nich fungovat instantní casting.
  • Zvýšení světelného rádius světlic.
  • Přidání lepšího zobrazení, upozornění pokud bude poblíž cesty Vašeho vozíku porušená zeď, kterou můžete dynamitem rozbít. Věděli jste že je vždy jedna taková v kobce (místnosti v dole) kde není žádný souboj s monstry? (pozn. jedná se o doslovný překlad, osobně si neuvědomuji že bych na nějakou takovou ,,místnost,, v dole narazil)
  • Vyřešení chyby kdy se občas vozík teleportuje pryč od Vás a Vy zůstanete v temnotě.

Samozřejmě se i pracuje na spoustě dalších věcech, ale výše uvedené jsou ty, které jsme vysloveně chtěli zmínit jako ty právě důležité.

GGG: Děkujeme všem hráčům za  jejich feedback!

Originální článek z webu PoE: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2207418

A my Vám děkujeme za návštěvu exiles.cz

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline komentáře
Zobrazit všechny komentáře