Zpozdí se nová liga?

Doba koronavirová ovlivnila dění na celém světě a nevyhnula se ani Novému Zélandu. GGG tak dlouhou dobu pracovalo z domova. Ovlivní to vydání nové ligy?

Dvě třetiny

Jak asi jistě víte, i GGG bylo nuceno v rámci zdraví a bezpečnosti svých zaměstnanců přesunout veškerou svoji činnost na home-office a pracovat tak na PoE vzdáleně.

Celkově se tak odpracovalo 8 ze 13 týdnů vývojářského cyklu, což způsobilo obrovské ztráty času, protože práce z domova nedokáže nahradit osobní setkání a samozřejmě není ani úplně bezproblémová, a tak se stalo, že vývoj hry se zpomalil.

Nová liga

Pro GGG je samozřejmě důležité, aby nová liga byla vydána v co největší kvalitě a pokud tak budou cítit, že potřebují týden nebo dva navíc, aby byla liga vyladěná, rádi si je vezmou.

Prázdné kanceláře GGG
Prázdné kanceláře GGG

Zatím je v plánu oznámit novou ligu 2. června ve 23:00.  Což je již o týden později, než původně všichni očekávali.

To teoreticky znamená, že vydání této ligy by mělo proběhnout 19. června pro PC a 24. června na konzole. Nicméně je důležité dodat, že na rozdíl od jiných lig, u téhle se nejvíce předpokládá nějaké další zpoždění právě kvůli problémům zmíněným výše.

S velkou pravděpodobností se stane to, že se celé vydání posune o jeden týden a je zde i malá šance, že to bude o trochu víc.

Na co se můžeme těšit?

Aby nebyl příspěvek jen negativní, tak na závěr trochu pozitivna. Pokud si stále užíváte Delirium ligu, má to i světlou stránku – bylo potvrzeno, že oddálením nové ligy se Delirium prodlužuje.

No na co se můžeme těšit s oznámením nové ligy?

  • Trailer
  • Komentář vývojáře
  • Články na webu

Nicméně to není všechno! Trailer bude totiž streamován ZiggyD, který na něj bude následně reagovat a pak bude mít Q&A s Chrisem Wilsonem o nové lize. Něco takového si nechcete nechat ujít!


Jak se těšíte na novou ligu? Hrajete ještě tu stávající?

4
Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Soldas77
Člen

Na co se můžeme v další lize těšit no na Herald build 2.0

Absik
Host
Absik

Zatim mackam standard 🙂 hraju nejak od konceledna. Ale verim, ze uz sem nabral nejake tezce nabyte zkusenosti a dalsi ligu vyzkousim

Kmínek
Člen

no hele, dneska jsem četl na fóru něco od Bex s dnešním datem a tam píše zítra. We have finished our press tour, having shown our next expansion to 19 news outlets. The journalist embargo lifts at 2pm PDT (9am NZ time) tomorrow, so we’ll post the announcement/trailer simultaneously alongside the journalists posting their detailed information and interviews. Keep an eye on your favourite news sites tomorrow to see their coverage. In addition, be sure to tune into ZiggyD’s stream when the announcement goes live to learn more about the expansion and watch a live Q&A with Chris Wilson. We… Číst vice »